Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez elég erőnlét növelésre és...

Ez elég erőnlét növelésre és súly-leadásra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

400 méteres futópályán, 150 méter futás 30 másodperc alatt, ezután 50 méter séta 30-35 másodperc alatt. Ugye ez fél kör. Tehát úgy elég, ha ezt 10 körön keresztül (4KM) csinálom. Előtte természetesen 20 perc bemelegítés: 10 perc futás 10 perc nyújtás.

Elérhetem így a célomat?

Előre is kösz:)


2009. szept. 27. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, bár ez szerintem alapvetően állóképesség-fejlesztő kardió edzés, és nem zsírégető. Ezt az edzést, amit leírtál, iramjátéknak (fartleknek) hívjuk, és remek tüdőkapacitás-fejlesztő. A zsírégetésnek viszont az a lényege, hogy egy fönntartható tempót nyomjál egyenletesen, pl. 30+ percig. (Az állóképességre amúgy ez is kiváló!) Én a helyedben mind a monoton futást, mind a fartleket csinálnám.
2009. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!