Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem képes megszokni a...

Miért nem képes megszokni a vádlim az edzést?

Figyelt kérdés
Minden héten van egy lábnapom, de a vádlim egyszerűen nem bírja megszokni, mert mindig izomlázam van utána, hosszabb rövidebb ideig. Pedig szoktam nyújtani is. De most, pénteken volt utoljára lábnapom, és még mindig izomlázam van. Pedig azóta nem nagyon dolgoztattam meg a vádlim. A lábam dolgozott néha, vasárnap bicajoztam egy 70 km körüli távot, ma meg futottam, de ezek nem megterhelők a vádlinak.
2013. ápr. 30. 20:49
 1/4 Lipton. ***** válasza:
A vádli mehet többször is egy héten, amugy makacs izom.
2013. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem csinálom többször egy héten, mert fáj az izomláz miatt több napig, mint állat. Ma is már a 4 napja, pedig szombaton kellett volna fájnia max vasárnap reggelig, erre még ma is fáj.
2013. ápr. 30. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

a heti 2 kell neki minimum,hogy edzésben legyen/maradjon,akkor nincs benne izomláz.

a legrohadtabb az egészben,hogy hiába,mert akkor sem nő meg,max nem zuhan össze:D.

2013. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ó hogy kapja be :) akkor megedzem heti kétszer, remélem nem lesz izomláza, de ajánlom hogy nőjön is valamennyit :)
2013. ápr. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!