Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munkámnak köszönhetően elég...

Munkámnak köszönhetően elég sokat állok, aminek következtében szépen bedurran a vádlim. El szeretnék járni futni de azt hallottam hogy akkor később lábfájdalmaim lesznek. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Napi 15-16 órát is dolgozok pihenés és ülés nélkül, sokat kell járkálnom és arra gondoltam hogy eljárok futni mert jól esne kicsit megmozgatni a lábaimat is. Egyébként sokat edzek de a lábaimat egyáltalán nem szoktam. A futás nem árt majd a lábamnak hogy hirtelen meg vannak mozgatva? Jó alkatom van nem vagyok túlsúlyos, 185cm/85kg vagyok 19/F.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 13. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

,,Sokat kell járkálnom...jól esne kicsit megmozgatni a lábaimat is "


15-16 órát dolgozol szünet nélkül?Mit dolgozol ?

Egy idő után nem lessz erőd....

2013. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pincér vagyok, heti 2-3 napot dolgozok. De akkor napi minimum 14 órát.
2013. márc. 13. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak hetente pihenőnapjaid. Ezeken a napokon iktass be kocogást, de lendületes tempóban. Lehetnek "lábfájdalmaid", de nem a futástól. Az elején könnyebben lesavasodhatsz, ekkor izomlázad lehet, de ha szép, fokozatos ütemben szoktatod hozzá magad a sporthoz-legyen az bármilyen-CSAK segíthet a munkád okozta kellemetlen lábfájdalmaidon.

Jó edzéseket kívánok!

Üdv.: Rea

2013. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!