Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahas eléréséhez mit...

Kockahas eléréséhez mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok elérni kockahasat a leggyorsabban de ami jól is néz ki.

Kor:16

Súly:72-78kg

Magasság:180-185cm



2013. máj. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

diéta.

Utána tömegelés és súlyzós edzés ez azért hogy több izom legyen rajta.

Utána szintén diéta.

És súlyzós edzés és aerob .

2013. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kockahassal a törzs izamait is erősisd. Nem tudom mennyi rajtad a zsír, ha nagyon sok akkor lehetséges hogy most is kockás a hasad csak a zsírréteg elfedi. Diéta: sok zöldség, fehérje. Edzés: Plank, haskerék (8-nál többet necsinálj, ha könnyű térden akkor legyen féllábon ha úgyis könnyű akkor talpon ha úgyis akkor + súllyal), lábfelhúzás függeszkedésben. turkish get up, guggolás (ott alapból feszül a far és a hasizom), elemelés, L-sit. Nagyjából ezek a gyakorlatok jutnak eszembe.
2013. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek amúgy nincs rajtam sok zsír pont normális a mennyiség ami rajtam van
2013. máj. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!