Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Online sportfogadásról vélemény?

Online sportfogadásról vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak róla? Kockázatos? Ellophatják a pénzemet? Melyik oldal a legjobb? Úgy hallottam érdemes egy külön bankszámlát nyitni (PayPal) és arról fogadni.

2013. máj. 1. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nein,nein,nein
2013. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hookuszpook ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van vele, folyamatosan nyerek, igaz én nem a rizikós változatával foglalkozom, hanem a sportbefektetés stratégiával. Aminek az alapja ugyanaz, csak biztonságos, rizikó nélküli.

A pénzedet bárhol, bármikor ellophatják, ha nálad van, akkor is, ha bankban tartod, akkor is... ez semmivel sem veszélyesebb. Persze, azért nem olyan irodában kell játszani, amelyiket tegnap nyitottak.

Általánosságban nincs legjobb oldal. Attól függ, milyen típusú fogadásokat szeretnél kötni. Szorzók eltérőek - egyszer egyiknél, egyszer másiknál nagyobbak. Én egyszerre több irodát használok, ezzel teszem rizikó mentessé.

Mindenképpen e-számláról érdemes intézni a be- és kifizetéseket. Egyszerű, gyors és olcsó. De nem a PayPal a te számlád, mert azt kevés irodában fogadják el.

2013. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor melyik oldalt és számlát érdemes használni?
2013. máj. 4. 15:20
 4/5 hookuszpook ***** válasza:

Rengeteg fogadóiroda van, én folyamatosan 15-20-at használok, ezeknek a jellemzése itt elég hosszadalmas lenne. Ha rizikó nélkül szeretnél fogadni, keress rá a sportbefektetés stratégia kifejezésre. Így megtalálod a használható irodákat és e-számlákat is.

Konkrétabb dolgokat, hivatkozásokat itt nem írhatok le, mert kitilthatnak érte. Ha lesz még kérdésed, írj privátban.

2013. máj. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, majd nemsokára írok!
2013. máj. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!