Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet edzeni, izmositani a felsőtestet?

Figyelt kérdés
A mellizomra,a hasizomra,és a karokra gondoltam.

2013. máj. 2. 09:40
 1/3 anonim válasza:

Mellizom : fekvenyomas,45 fokos padon nyomas,tarogatas,es kozelfogas-kitolas (a kozepmellre a vagatnal),hatraeresztes fekve.


Hasizom:nezzel extreme/monster/hardcore abs workout-okat es amelyikek a legjobban megdolgoznak valaszd ki vagy 5-7-et es csinald mindegyiket 1 percig.


A kar ket reszre oszlik ha a vallat nem szamoljuk bele : bicepsz tricepsz.

-bicepsz:allva egyenes ruddal,scott padon,kalapacs,koncentralt bicepsz kitamasztva.

-tricepsz:kozelfogas mint a fekvenyomasnal,allva hatraeresztes,csiganal lenyomas,oldalemeles mint a fureszeresnel eppen csak a tricepszbol mozgatod.

2013. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elozo valaszolo vagyok,nekem ezek bejottek ha gondolod probald ki,ha nem jon be neked vagy nem mozgat akkor nezzel mas gyakorlatokat de tobbnyire ezek az alapgyakorlatok ezek jok kell hogy legyenek.
2013. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha súlyzós edzésre gondoltál, akkor itt találsz terveket, gyakorlatot:

[link]

De mindenre kellene edzeni.


Ha pedig otthoni, súlyzós nélkülire, akkor töltsd le a fegyencedzést. Jó kis saját testsúlyos edzésrendszert ír le.

2013. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!