Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin-kúra ez lehetséges?

Kreatin-kúra ez lehetséges?

Figyelt kérdés
58 kiló vagyok, és ki szeretném próbálni a kreatint. A feltöltésem legyen 15gramm és a szintentartás 10, vagy 5 gr? És proteinnel szedjem vagy gainerrel inkább?

2013. máj. 2. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A protein=fehérje

a gainer=fehérje+szőlőcukor

Mindenképpen kell szénhidrát 58 kilósan, tehát gainer.

De valószínű olcsóbb ha veszel egy fehérjét meg szőlőcukrot és megcsinálod mindig magadnak.

De előbb olvasd el a sárga kapszulát, mert láthatóan nem vagy tisztában az alapvető tápanyagok funkciójával.

2013. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak kitűztem magam elé egy célt, szeretnék a nyárra legalább 6 kilót hizni, ezt csak tömegnövelővel érhetem el. Igen és a feltöltési időszak 10 gramm az megfelelő lesz?
2013. máj. 2. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyárra? Május van. Nyárra max zsírba hízol 6 kilót, esetleg vízbe, ha túlnyomod a kreatint.

Mindenkinek április-május jut eszébe, hogy nem kéne szarul kinézni, most már hiába kapkodsz. Viszont jövő nyárra jó formát hozhatsz, ha nem megint jövő májusban jut eszedbe, hogy edzeni is kéne.

Amúgy nem csak tömegnövelővel lehet tömeget növelni. Nem azért hívják így, mert varázsszer. Ha sima kajából be tudsz vinni elég fehérjét, szénhidrátot akkor nincs szükség tömegnövelőre.

De ismétlem, olvasd el a Sárga kapszulát, mert szemmel láthatóan nem értesz hozzá.

2013. máj. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyárig már nem tudsz csodát tenni. Naturálban max havi nettó 1kg izom építése lehetséges. A többi zsír és víz lenne.

Kreatinból nálad mehet feltöltéskor napi 17-20g 6 napig, majd 40 napig ennek a fele, tehát kb 8-10g. A feltöltést oszd el 4 adagra, tehát 4 x 5grammos adagra, szintentartáskor pedig elég neked 2x 4-5g is.

edzés után vagy protein legyen és gyors szénhidrát (pl dextróz, carbo x, stb) vagy tömegnövelő.

Edzés után teheted a kreatint a protein+gyors ch shake-be vagy a tömegnövelőhöz (attól függ melyiket veszed), de más alkalommal szilárd kaja előtt menjen a kreatin (0,5liter vízben oldva) 15-20 perccel.

2013. máj. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogyha túlnyomom a kreatint? Eredetileg 42 napig kéne szedni naponta, az 1 kúrának számít nem?
2013. máj. 3. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
40-50 nap kb egy kúra.
2013. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!