Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BIOTECH USA CREATIN TABLETS-et...

BIOTECH USA CREATIN TABLETS-et hogyan adagoljam?

Figyelt kérdés
69 kg vagyok sokat edzek de mindenhol azt irják h. az ajánlott adagnál többet szedjek... de azt meg sehol hogy hogyan .. reggel?este? edzés után ? léci segitsetek .. kössz

2013. máj. 3. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Kellene egy feltöltés: 6 napig napi testtömeg x 0,3g. ez kb 20 g, ami ebből a tablettából nem kevés mennyiség lenne.

szinten tartáshoz elég napi 10g is, ami 10 tabletta/nap.

Edzés után, reggel, edzés előtti kaja előtt is simán mehet.

2013. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem és mikor mennyit ? szóval edzés elött meg reggel meg este mennyit ha pl 20 dbot veszek be 1 nap ?

(ja és az gond ha közben biotech iso why zerot szedek edzes után 25g ot ? )

amúgy köszi az eddigi választ

2013. máj. 3. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Oszd el 4 x 5 tablettára. De más gond is van itt. Írod, hogy hogy tejsavó izolátumot iszol. Felesleges tömegeléshez ilyen drága proteint venni. Szálkásításhoz pedig nem jó a kreatin tabletta. Eleve a kreatin is, de ebben a tablettában elég sok dextróz is van.
2013. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha hagyom a fehérjét? akkor 4x5 re osztva okés ?
2013. máj. 3. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, nem, ne hagyjad a fehérjét, az mehet, csak nem értettem, hogy miért ilyen drága izolátumot választottál ha tömegelsz. Elég lenne a nitro pure whey gold is, ha már Biotech.:)
2013. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja értem köszi (: meg köszi h. válaszoltál is :)
2013. máj. 3. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!