Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12-hetes testosteron kúra...

12-hetes testosteron kúra megfelelő így?

Figyelt kérdés

5napja kezdtem el a négy komopensü testosteron kúrámat ( a nevét nem tudom pontosan mert egyik barátomnál van). 3naponta szúrók belőle 1ml-t ez igy megy 4hétig mellé naponta 2x25mg proviron meg napi 3szem silegon(májvédő). A következő 8hétben ugyanigy menne a kúra csak mellé menne még napi 3szem "La pharma(ás) 10mg-os danabol". A kajám erős túlzással jó napi 180-200g fehérje szénhidrát meg 350-400g körül mozog mellé vitaminok stb..

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 3. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Danabol elbaszna mindent ... ami azzal megy fel az ugy egyből pisálod is majd ki hagyd a fenébe.

A kúra nem vészes Dana helyet menyen inkább stana az legalább megmarad főleg jó ha mellé tesztoszteront szurizol.

2013. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén szemest nem is nagyon akarok csak olvasgattam meg kérdezösködtem azt ezt javasolták. A testo mellé pedig mindenféleképp akarok valamit ha lehetne nem szemeset hanem injekciósat de nem decát mert nem akarok ilyen pöffedt g.ci lenni:). Mit javasolnál?
2013. máj. 5. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Kura alatt májvédő? Xdddd grat ! ;)
2017. márc. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!