Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mi a véleményetek...

Testépítők! Mi a véleményetek a tükörben pozerkedő dinka gyerekekről?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon szánalmas és csak viccet csinálnak a sportból , de az a durva hogy vannak akik már azért valahogy kinéznek és ők is követik ezek példáját nem is értem ilyen hogy nevezheti magát testépítőnek ?
2013. máj. 3. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Pár ilyen képet én is csináltam, de így belegondolva tényleg gáz.

Mondjuk face-re nem tettem ki. Testépítő sem vagyok, csak hobbigyúrós.:)

2013. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A testépítő csak az, akinek már van egy bizonyos tömege(nem háj). Természetes hogy mindenki pózol, Olvastam olyat hogy javítja az agy-izom kapcsolatot, vagy az izomsűrűséget ha valaki gyúrás után feszít pár percet, bár ez lehet hogy nem igaz, nem tudom. De a leglényegesebb, hogy lássa valaki az elmaradt testrészeket, nézegesse hogy melyik izma milyen edzésre reagál jól, stb. Ne úgy tekints rájuk mint holmi egoista hülyegyerekekre...Meg honnan tudod hogy nem szeretne később versenyre menni? Azért azt is kell szokni, nem könnyű 1 pózt kitartani fél óráig úgy ha addig semmit nem gyakorolta valaki.
2013. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
neked megvan bocsájtva meg legalább elismered hogy gáz de vannak ezek a cingár emos gyerekek akik póló nélkül tükörben feszengenek .... :@ engem ez annyira idegesít hogy már kedvem lenne feladnia sportot pedig 12 éve nyomom és elkezdeni valami küzdősporto...t
2013. máj. 3. 19:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Vajon van bárki, akiknek jó véleménye van róluk? :D A csajoknak biztos, akik a képeiket nézegetik nyálcsorgatva (ízlések és ficamok), de ők biztos nem gondolnak az elvi háttérre meg az agy-izom kapcsolatra.
2013. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
"természetes hogy mindenki pozól" igen az de én is teszem hisz megnézem magam hogy hogyan is állok olyan testépítő nincs aki nem nézett még tükörbe de vagy tanulja meg a pozokat és nézzen ki ugy ahogy kell vagy ne tegyen már ki ilyen képet magáról sehova :@
2013. máj. 3. 19:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, ha kirakja face-re az már egy másik kérdés... amikor egy 180 centis 55 kilós gyerek már tolja fel a képet, hogy rajzolódnak ki a kockák XD
2013. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dirtboy ***** válasza:
100%

én nem tudom hogy ez téged miért zavar.

szerintem ne zavarjon mert attól még hogy képet rak fel a 40kilós testéről attól még nem lesz izmosabb tőled meg saját magától sem.

pont hogy inkább az jusson az eszedbe hogy te mennyivel jobb vagy mint az a gyökér pózer.

2013. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

dirtboy +1


én is valami ilyesmit akartam mondani

2013. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
na meg az idegesítő hogy írják neki hogy jaj de izmos vagy meg az egekbe magasztalják szal ennyi hülye embert a világon.. már nincs értékelve a sport .... az a helyzet hogy aki ilyen csicska az az izmos az átlag ember szemében aki meg már valahogy kinéz az meg már kokszos gyökér
2013. máj. 3. 19:48
 10/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Engem nem zavar, mert nem nézem. Azzal mondjuk tudnék vitatkozni, hogy kit nevezünk testépítőnek. Hiszen a testépítés egy sport. Focistának sem csak a sztárfutba..színészeket hívjuk. Aki követi ezt a fajta életmódot azt szerintem nyugodt szívvel hívhatjuk testépítőnek. Nem kell ahhoz 120 kilós izomállatnak lenni. Egy 70 kilós emberke is lehet testépítő szerintem. Amúgy ha valaki magának csinál ilyen képet azzal nincs gond. Sokan dokumentálják a fejlődésüket. Asszem csinálok is egy alsógatyás feszítős csücsörítős képet xDD
2013. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!