Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pulzáló mágnesmatrac helyett...

A pulzáló mágnesmatrac helyettesíti a mozgást, tornát?

Figyelt kérdés

Vettem pulzáló mágnesmatracot, ami az érfalak belsejéből levakarja a belső lerakódásokat, még a mikrocirkulációt is és a vörösvérsejteket amik egymáshoz tapadtak szétszedi. Ez jobb, mint a moszgás és torna. Ezzel két legyet ütöttem egycsapársa?


A mozgást is kiváltottam, mert oxigén kerül a belső szervekbe és gyógyítja a szervezetet, mert a lerakódásokat kitiszítja. Jól gondolom ? - Hozzá teszem, nem szenvedek testsúlyfeleslegbe


2013. máj. 3. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim válasza:
85%
Ezt most ugye te sem gondoltad komolyan? A mozgásnál SEMMI nem lehet jobb, és semmivel nem lehet kiváltani. Az emberi testnek szüksége van a mozgásra (legyen az séta, házimunka, kertészkedés, lépcsőzés), nem kell rögtön vért izzadni, de mozogni kell. Nem létezik csodaszer, se csoda matrac, ez egy nagy átbaszás. Feküdhetsz egész nap azon a matracon, nem fogsz tőle se lefogyni, se erősödni, se meggyógyulni, maximum legyengülsz a mozgáshiány miatt, és súlyfelesleged is lesz a mozgáshiány miatt... na meg mozgás nélkül elveszted az izmaid elég sok százalékát >> gyenegséget okoz, zsírlerakódást. Természetesen ez a matrac nem fogja levakarni a belső lerakódásokat, mert semmi köze a belső szerveidhez, ehhez mozogni kell és helyesen táplálkozni (no cukor, no liszt: alapszabály). Bocsi ha nyers voltam, de ez az igazság. Sokan nem tudják, hogy az egészség nincs ingyen, nagyon is sokba kerül (nem anyagilag értve)
2013. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
83%
Azt a pénzt inkább adtad volna az árváknak, többet ért volna.
2013. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 A kérdező kommentje:

Első, nem az a baj, hogy nyer voltál, hanem hogy nem értettél meg és a területhez sem konyítasz. Úgy néz ki. Gondold át a válaszodat !


Írtam, hogy "

- Hozzá teszem, nem szenvedek testsúlyfeleslegbe" Azaz, nem kell fogyóznom. Így nem a fogyókúra a mozgásom célja. Van napi csekélyke mozgás. Sok tejet, coca colát és kristályvizet veszek és egyedül hozom haza 2 sarokra az utcán. Direkt nem kocsival, hogy mozgásom meg legyen !!


A polzáló mágneses tér a mikrocirkulációt tisztítja ki. Az ér lerakódásokat, így jobb mint a mozgás, mert azzal sem lehet levakarni ezt az érfalak belsejéből !


Ha fekszem az ágyon, kellemesen bizsergeti a belső szerveket, pont mint a mozgás. Gondolkodtam is, hogy megvegyem-e vagy mozogjak (amit útálok). Nagyon drága volt, és azért döntöttem a pulzáló mágnesmatrac mellett, mert az érfallerakódásokat nem tudja a mozgás sem levakarni és az összeragadt vérsejteket sem szétszedni. Jól gondolom ?


"Azt a pénzt inkább adtad volna az árváknak, többet ért volna."


Szívesen adakoznék Én. De, ezt a saját egésdzségem hosszú távú fenntartására vettem, hogy jó legyen a vérkeringésem, így minden szervem egészséges legyen. Alig 1 millió Ft volt.

2013. máj. 3. 23:25
 4/96 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg trollkodsz
2013. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
64%

Úristen, te most szórakozol velünk? :D

Persze, sokkal jobb, mint a mozgás, egész nap csak feküdni kell egy matracon, sokkal többet ér, mintha fizikai aktivitást végeznénk. Köztudott, hogy az élsportolók, egészségesen sokáig élők is mind így születnek.


Két legyet ütöttél egy csapásra? Áruld már el, mi volt ez a kettő. Szerintem

sajnos csak egy újabb áldozata vagy ennek a teleshop-ízű marketingnek, akik az embereket azon tulajdonságánál fogva akarják megfejni, hogy minél kevesebb (nulla) befektetéssel várnak el eredményt, argo lusták!!!


Kiváltottad a mozgást-keresheted magadnak az önigazolást, de azzal, hogy alszol este nappal pedig ugyanúgy az ágyban maradsz, semmi jót nem fogsz elérni. Nagyon ügyesen beadták neked ezt a tudományosnak tűnő maszlagot, gratulálok. Oxigén kerül a belső szervekbe, no igen, az elég gáz volna, ha nem kerülne...A vérellátottságon-ha erre gondoltál-pedig csakis sporttal és helyes étrenddel, életmóddal tudsz javítani!


Lerakódásokat tisztítja??! Az már régen rossz, ha plakkok képződnek az érfaladban, ha meszesednek az ereid. Egymáshoz tapadt vvt-k??! WTF?? Ha már az ereiden belül koagulálódik a véred (értsd:vérrögképződés, trombózis, embólia stb..) akkor sürgősen tenned kellene néhány dolgot a véred bizonyos értékeinek lentebb tartása érdekében, de biztosíthatlak, hogy se a koleszterinszintedet vagy a vércukorszintedet se semmidet nem fogja lentebb vinni ez a matrac!


Van min aludnod, mindössze ennyi hasznod származik belőle.

2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:

Akkor olvass utána !


[link]


Klinikai vizsgálatokkal igazolt hatásai:

•csökkenti a vörösvértestek összetapadását, összecsapzódását, amely sok betegség kísérőjelensége (ezáltal több oxigénhez jut a szervezet, megindulhat sejtszinten a regeneráció), a vörösvértestek összetapadásának gátlásával a vörösvértestek több oxigént tudnak megkötni és szállítani

•növeli a szervezeten belüli molekulák reakcióképességét (hatékony és gyors kezelés valósítható meg)

•segítségével speciális javító proteinek felépítése fokozódik

•intenzívebb vérkeringést biztosít, ezért javítja a sejtek, szövetek, szervek, az egész szervezet működőképességét, így lassítja az öregedési folyamatokat az egész szervezetben

•növeli az ATP (adenozin-trifoszfát) és más energia dús foszfátvegyületek képződését (elegendő energia lesz a sejtek működéséhez)

• a sejtek energia tartalmának növekedése következtében a fehérjék felépítése gyorsul, a fehérjeszintézis fokozódik, lényeges hogy bizonyos károsító hatásokat kivédő fehérjék (HSP 70) felépítése fokozódik

•növekszik a vérben szállított oxigén mennyisége (az oxigén parciális nyomásának növekedése észlelhető)

•csökkenti a vegetatív feszültséget, nyugtató, stressz csökkentő hatása van, ellazítja az izmokat

• fokozza az emberi szervezet hajszálereiben a vérkeringést, ennek következtében a sejtek tápanyag és oxigén ellátottsága javul, a sejtek anyagcseréje felélénkül, energiatermelésük fokozódik, csökkenti az izomlázat és a fájdalmat

•a mágneses erőtérváltozás fokozza az emberi szervezetnek az un. agresszív molekulákat (szabad oxigén gyökök ) semlegesítő képességét, ami által az említett molekulák sejtroncsoló, pusztító hatása kivédhető

•fokozza a fertőzésekkel szembeni ellenálló képességet, erősíti az immunrendszert.

2013. máj. 3. 23:31
 7/96 anonim ***** válasza:
77%
Te jó ég. Egy teszem azt, elliptikus trénerrel, futópaddal többet értél volna...
2013. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:
Azok nem tisztítják ki a mikrocirkulációt ! Sőt semmi csak ez. ezt figyeld : http://www.youtube.com/watch?v=nQxZb5SkwBo
2013. máj. 3. 23:36
 9/96 anonim ***** válasza:
77%
Ezek alapján ez gyakorlatilag egy csodaszer. Azért megnézném én részletesen azokat a klinikai vizsgálatokat.
2013. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:

Beollózhatod még ide akárhányszor amit valahol leírtak róla, attól még ez egy etetés. Aki pedig erre a mai világban nem jön rá, az naiv, sajnálom.

Vágod te egyáltalán, hogy miről van szó benne? Semmiről, egy hangzatos tudományos szavakkal dobálózó szöveg az egész, amiből az átlag olvasó számára annyi mégis azért kitűnik, hogy ez a dolog jó. Ennyi, erre megy ki az egész; hogy szájat táttatva nagyon hiper-szupernek tűntesssenek fel egy cuccot. Sajnos büntetlenül megteheteik azt, hogy mellér írják: "ilyen meg olyan amcsi klinikák által igazolt" vagy rányomnak valakiről egy fotót Dr. XY névvel és máris jobban fut a termék.


Ha nem vagy jártas egy témában, akkor kérd ki szakértők tanácsát, de mindenekelőtt legyél kételkedő, ebben a vásárlókra épülő világban csak így lehet átverés nélkül megúszni.

2013. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!