Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizmomban van egy gödör....

Linkoln kérdése:

Mellizmomban van egy gödör. Középen a két mell között bevan "horpadva" A mellizmom teteje rendben, az alja is, de középen alig van valami. Mivel edzem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hogy kell edzeni, azaz tömegelés, sázlkásítás, meg sokféle edzést ismerek (Ugyan nem szoktam túl sűrűn) Kajával is tisztában vagyok. A lényeg hogy lehet valamivel azt a részt edzeni?
2013. máj. 5. 10:07
 1/10 dirtboy ***** válasza:
most akkor a mellizmodban vam a gödör bagy pedig a két mellizmod közt?
2013. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet: növelj izomtömeget és akkor majd nem lesz gödör.

Nem lehet külön a belső részre edzeni.

2013. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mind a kettőben. Csak próbáltam leírni hogy hol.

Van ugye a kettő között a csont. Az fix. Azon nincs semmi értelem szerűen.

De a csont mellett mind2 oldalt van egy olyan rész ahol szinte semmi izom. A mellizmaim alja, külső fele és teteje rendben. De középen, közelítve a középső csontig a két mell között egyre laposabb. Majd belefér a tenyerem a kráterbe... :D

2013. máj. 5. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
oks, de már leírtam a megoldást: izomtömeg kell rád és jó lesz.
2013. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És ha az nem akar segíteni?

Mert nem akar. Kicsit tömegeltem, nem sokat. De mellem egészen felvette a formáját. Mellizom forma. Kivétel hogy a kráter semmi nem változott, csak körötte minden, így még látványosabb lett... :D

2013. máj. 5. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem sokat tömegeltél, akkor nincs még mit várni. Rendes izomtömeg 4-5 év alatt lesz rajtad, nem pár hónap.

És amúgy is ennyit tudsz tenni, a genetika sajnos behatárolja az embert.

2013. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A csudába... :D Nem szándékozom 4-5 évnyi tömegelést. Nem szeretnék olyan nagy lenni. Hátráltat a sportban.

Hát, azért köszönöm! Köszönöm az időtök erőtök! A legjobbat!

Én meg edzek mellre, kitudja.. :)

2013. máj. 5. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Naturálban nem leszel nagy évek alatt sem és ha már elég izmos vagy, ami neked kell ,akkor leszálkásítasz.
2013. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy rövidtáv futó, úszó és kerékpáros vagyok. Nem csont meg bőr maratonos, vagy triatlonos, hanem rövid. itt valóban elfér kis izom amit aztán lehet edzeni teljesítményre. De ezt csak ilyen 182cm magas 75-78 kiló távlatáig tudom elképzelni :/ Most 75 vagyok, van rajtam kb 1 kiló felesleg. Tehát legjobb esetben is elérem a 80-at majd leszedem magam 77-re kb szálkásítással. Erre van úgy 10 hónapom. De sebaj, ha nincs mit tenni, akkor marad gödrös.. :)
2013. máj. 5. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
tegyél bele egy zöld smaragdot
2013. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!