Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés? Legjobb praktik...

Otthoni edzés? Legjobb praktikák bicepszre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves srác vagyok, 171cm/50kg. Mivel látszik a súlyom alapján főleg, nem vagyok egy kövér alkat, sőt sovány vagyok, ami főleg a karomon látszik leginkább. Edzőterembe még nem szeretnék járni, azt 16 éves koromra tervezem elkezdeni. Otthon szeretném kicsit a karomat (bicepszemet) edzeni, jelenleg 25-26cm a karom. Otthon 2x2,5kg-s súlyzók vannak amik szerintem nagyon könnyűek, így 1 gyakorlatból kb. 40db után érzem azt, hogy már lassan fáj a karom, de érzem, hogy használ valamit talán. Ezekkel mit lehet elérni, mert egy 28cm-30cm-es kart elszeretnék érni, bár nem tudom, hogy ez lehetséges-e. Illetve fekvőből 25 után elkezd remegni a kezem és nem bírom folytatni, amit szintén nagyon kevésnek érzek. Milyen gyakorlatokat végezzek és milyen rendszerességgel? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 7. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

akkora súlyok kellenek, amivel éppen megy a 10-12 ismétlés.

Tehát ha már 15-20 is megy egy súllyal, akkor kevés a súly, nem növelsz vele izmot.

Itt vannak edzéstervek és gyakorlatok.:

[link]

2013. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!