Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépitő étrend, fehérje por...

Testépitő étrend, fehérje por és rossz lehelet?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kb. eszek rizst + csirkemell és napi 4x iszok fehérje port. Ettől lehet rossz a leheletem ? Mert én azt érzem valamennyire vagy nem ?

2013. máj. 6. 07:47
 1/8 gelazso ***** válasza:
lehetséges. gyakori fogmosás enyhíti ezt.biztos edzel is mert csak a kajától nem leszel teste´pítö,,és az ahhoz vezethez hogy a lehelet büdös lesz. ez sima fogyásnál is elöfordulhat.
2013. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fehérje tumix után nekem is büdös a pofám...Fogmosás nem árt utána!
2013. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jézusom minek iszol napi 4* fehérjét?
2013. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért iszok 4x naponta hogy meglegyen a 2g / tskg fehérje bevitel , igen edzek is
2013. máj. 6. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt húsból fedeznéd, az olcsóbb is lenne, beleidnek is jobb lenne, és a szádnak sem lenne aludttej szaga. én egy adagot a reggeli zabhoz, azonkívül csak edzés után... de a napi 4 gyorsproteint totál feleslegesnek tartom...
2013. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

... Nyerő életmód.


Gondold meg, hogy a fehérje rohad-e a szádban, vagy a cukor (keményítő)?


Kis segítség: mikrobák elsődleges energiaforrása általában ch. Ettől rohadnak a fogak. Ettől rossz a leheleted nem a proteintől. Abban van cukor?

2013. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mindenesetre az ilyen magas fehérje (esetleg telítetlen zsír és olaj) valamint alacsony szénhidrát bevitele esetén (lényegében ez a ketogén diéta alapja is)alakul ki ez az állapot a szervezetben a kevés szénhidrát vagy annak hiányában ugyanis a zsír nem a normális anyagcsereutakon keresztül bomlik le, hanem úgynevezett keton testekké alakul át.

Ezek a bomlásteremékek okozzák az acetonos leheletet.


Folyamatos szájhigiénia ami nyilván nem szünteti meg ezt a belső folyamatot de elfedi vagy csökkenti azt.

2014. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem ketonokká bomlás, akkor kifejtenéd, mi a zsír normális bomlási folyamata?
2014. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!