Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosteron compound mellé...

Testosteron compound mellé enanthat?

Figyelt kérdés
3naponta compound testosteron és heti 3 enanthat megfelelő lenne? Mert a compound-ban van propionat,phenylpropionate, testosterone isocaproate,testosterone decanoate és az enanthat-ot ajánlottak mellé jó lenne? Megy mellé persze az antiösztorgén napi 3x25mg propionat.

2013. máj. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztó mellé még egy tesztó? Minek? Az mellékes, hogy koxolni sem kellene, de ezt nem is ragozom tovább. Tesztó mellé inkább bázis szteroid kellene, pl nandrolon decanoát, trenbolone, boldenone.
2013. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érthető, a decan gondolkozok de félek hogy,nagyon felvizesedek azt kúra után a nagyrésze lemegy. Amúgyis nem vagyok egy nagyon szálkás alkat nem is akarok nagyon az lenni de félek hogy,a decatol csak egy egybenlévő pöffedt sz@r leszek. Vélemény? Köszi előre is!
2013. máj. 8. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha naturáltól elfogadsz véleményt..:)

Szóval nem a deca fog bevizesíteni, hanem a hosszabb észteres tesztók. Pl egy proionáttal nem vizesednél annyira, mint enantáttal. De ez is egyénfüggő.

2013. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tanácsok előtt mindig nyitott vagyok:)

Propit azért nem szeretnék mert van ebben a testóban is,a boldenon-ról azt hallottam szálkásítani jó,szemes stanát ajánlották még de abból volt egy 100szemes kúrám de fogytam tőlle,winstrolt meg még úgy sem,marad a trenbolon a deca meg a dana véggsőesetben:s

2013. máj. 8. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
A propit nem a tesztó mellé írtam, hanem a deca vagy boldi mellé. Két tesztós cucc nem kell. Egy bázis szteroid (izomépítő) és egy tesztót szoktak összepárosítani. De tudod?, a szakik a testmesteren vannak.
2013. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jólvan köszönöm!

És még egy lenne ha csak ezt a fajta testót szúrnám 12hétig mellé a provi,kajám kicsi túlzással jó,elég lenne szerinted?

2013. máj. 8. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is hozna izmot nyilván, önmagában is.
2013. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó kis antiösztrogén a napi 3x25 propinat :)
2013. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!