Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Míért jobb? (Kérdésed túl...

Míért jobb? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

mi a külömbség pl. egy wpp + dextróz vagy ,ha valaki külön tömegnövelőt vesz?pl. jumbot???

míért van ez így??nem ésszerűbb,ha mendenki magának állítja össze a megfelelő elosztásban??

egyszerűbb sokkal...wpp mehet pl. reggel is zabpehellyel,de a tömegnövelő nemigazán...

vagy a tömegnövelőben van valami más?valami plusz ami miat valaki egyben veszi így??


2013. máj. 9. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 tömegnövelőben extra aminosav, kreatin, stb. De igazából drágábbra jön ki akkor is, mintha ezeket külön megvennéd. Már ha a mennyiségeket leosztod persze. Egy kényelmet ad a tömegnövelő.
2013. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kényelmesebb sok embernek, de szerintem is jobb, ha külön cuccokból rakjuk össze.
2013. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Étkezés villámhelyettesítésére jó például vagy ha utazol és nem tudsz normál kaját magaddal vinni. Én általában akkor szoktam inni, ha órákig nincs lehetőségem kajálni, hazaérek és nincs semmi kaja. Addig az 1óráig amíg elkészítem legyen valami a gyomromban.
2013. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!