Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Átlagos étkezés + saját...

Átlagos étkezés + saját testsúlyos edzés, cardio, tornászterem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2x45perc cardio/aerob (- nem mérem a pulzusom) + saját testsúlyos edzés + heti 1x mennék még hozzá tornászterembe. Izmosodni szeretnék de utálom a kondit, úgyhogy marad az előbb felsorolt verzió , hogy csak " jól esik" sportot folytatok DE ha e mellé átlagosan eszem akkor van értelme? Így is egészséges meg jót tesz vagy rossz étkezés mellett mindegy mit sportol az ember? Ebből 10-20év múlva lehet gondom vagy még a belefér kategória?


Ahogy/amiket eszek : csirke(mindenhogy), rizs, krumpli(sültként is), tészta, kukoricapehely tejjel, túró, tojás, virsli,tk kenyér, heti 2-3x péksütik, sonka, banán, alma, sajt, paradicsom,uborka + kávé, 1,5l viz és sajnos nagyon szeretem a csokis kekszeket és a müzliszeleteket:D Vitamint nem szedek néha szoktam 1 pohár narancslevet meginni. Nem igazán tudom felmérni mennyire eszek rosszul - hízni nem tudok, fogyni viszont nagyon könnyen.


2013. máj. 10. 13:00
 1/5 poiu ***** válasza:
Ebből én sem tudom felmérni, de nagy baj nem lehet. A sport akkor is használ, ha langyos disznózsírt iszol ebédre. Az meg kifejezetten jó, hogy élvezni akarod és nem szenvedni tőle. Igy válhat szokássá.
2013. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nehezen hízol, akkor a kardió/aerob hátráltat benne, mert sok energiát használ el. Az 1 pohár narancslé nullának számít vitaminbevitel szempontjából, mintha nem is létezne. És mi az a tornászterem? :D


Ha szórakozásból szaladgálsz pl, akkor mehet, végülis a lényeg az, hogy az ember jól érezze magát a bőrében, de hát azért csak nem lehet olyan rossz egy szép, sportos testben élni azzal a tudattal, hogy ezt te hoztad össze saját erőből.

2013. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A tornászterem az a hely ahova a tornászok járnak edzeni:D Legalábbis ismerős aki ezt űzi az oda jár:D

A versenysport kiskorom óta azért megtette a hatását úgyhogy így lányként nekem már inkább fontos az egészség meg erőnlét,állóképesség mint a kinézet,látványos izomzat egyedül az "átlagember" étkezésemtől félek, hogy rossz.

2013. máj. 10. 17:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek a pezsgőtabletta formátumú vitaminok jók lennének ..mondjuk kalcium, magnesium, c-vitamin? A tablettákkal gondban vagyok:D
2013. máj. 10. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha, szóval igazi tornászterem, nem pedig egy félreismert konditerem, oké :D


Az átlagemberes étkezés igazából nem túl jó, de ha annyira nem eszel szemét kajákat, pláne sokat, akkor talán elfogadható lesz. Na meg majd úgyis látod az eredményt, és változtatsz, ha nem jó.


Teljes spektrumú vitamin és ásványianyagcucc kéne, de amúgy a tartalmat nézd, nekünk van itthon olyan pezsgőtabletta, amiben értelmes mennyiségű Mg van, de a mainstream c-vitamin készítmények általában a vicc kategória. A tablettákat meg ki kell bírni, a kapszulák szoktak inkább nagyok lenni, az egyiktől én is meg szoktam fulladni :D

2013. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!