Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasról lemegy a zsír sok...

Monkeyhoney kérdése:

Hasról lemegy a zsír sok hasizomgyakorlattal, futással és más mozgással, ha nem diétázom? 16/L

Figyelt kérdés
Nem nagy a hasam csak most felszedtem 1-2 kilót és azt szeretném ledolgozni. Eddig 51 kiló voltam most 53 körül vagyok. Meg jó lenne egy kicsit kockásítani is..

2013. máj. 10. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ezzel a mozgásvilággal kalória deficitbe az az több kalóriát égetsz el, mint amennyit elhasználsz, akkor igen lefogyhatsz vele különösebb diéta nélkül is, de alapvetően, hízás, fogyás, izomcsökkenés növekedés, mind a kajánál kezdődik, mert ahogy a biblia is írja: az vagy amit megeszel...
2013. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy két jó tanács.

Hasizomgyakorlatok közül itt válogass: [link]

Diétáról annyit hogy 6 után már ne nagyon egyél, főleg ne CH-t(szénhidrátot)

A futás meg nem csak a zsírleadásra jó, szíverősítő,állóképesség fejlesztő meg stb.

Úgy ,hogy menny csak nyugodtan futni, de csak fokozatosan.

És igen, le fog menni a zsír ne izgulj. ;)

2013. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2013. máj. 11. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!