Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy feszes, izmos testem legyen nyárra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 15 éves lány vagyok, aki nagyon szeretne nyárra formás, izmos testet. Tavaly kezdtem el a röplabdát, most már fél éve csinálom, de igazából mellette még szeretnék csinálni mondjuk itthon valamilyen gyakorlatokat. A röpi előtt soha semmit nem mozogtam, duckó voltam régebben, aztán egyszer csak hirtelen megnőttem és arányos lett a testem. Arányos lett, de viszont a hasam is husis.. ruhán keresztül nem látszik, de nyáron azért fog az látszani :/ szóval szeretnék feszes, izmos pocit meg úgy az egész testemet izmosítani. Ha mondjuk mindennap csinálok több hasprést, ugrálókötél + itthon röpizek apukámmal, és még arra is odafigyelek, hogy mit eszek akkor szerintetek egy hónap alatt érhetek el eredményt? Olyanok válaszát kérném különösebben akik tapasztaltak ilyenben, próbálkoztak már és értek el sikert. Szeretném ha leírnátok, hogy mennyi idő alatt, milyen gyakorlatokat csináltatok és mit ettetek. :) Egyébként a napi kajabevitelem így néz ki: reggel általában szendvics, vagy valami kis péksüti, ebédre eszek amit a mamám főz vagy anya, és utána délután változó. van hogy melegszendvicset eszek, van hogy fagyit is szoktam ha jól esne már.. azért nasikázni is szoktam néha... :) szerintetek változtassak az étkezésen? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 10. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szenndvics? Péksüti? Fagyi? Nasika? :) Ne viccelj már. Izmosodáshoz súlyzós vagy kemény saját testsúlyos edzés kell, pl fegyencedzés. És normális étrend:

Sovány húsok, tojás este túró, protein tápkieg. zöldségek, összetett szénhidrátok: zabpehely, barna rizs, tk kenyér.

2013. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szevasz, május 10 van!

Az érdemi testátalakítást években mérik, de még az átlagosból is egy kicsit jobb is belekerül jópár hónapba, normális étkezéssel és normális edzéssel. Ami neked nincs. Először inkább olvasgass: sárga kapszula, alapismeretek, meg itt a sportrovatban a többi kezdő vagyok-kérdést. A szépségért meg kell dolgozni!

2013. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát szuper. Köszi. Úgy látszik sose lesz jó testem. Szerintem én nem fogok ilyen sovány túró, meg húsokon élni. 1, tini vagyok, fejlődő szervezetben, szükségem van ugyanúgy a szénhidrátokra 2, ha folyamatosan ilyeneket ennék, elég költséges is lenne 3, nem elég, hogy a bátyám is ilyen, hogy ezeken él.(bátyám 21 éves, ő is elkezdte a testépítést már vagy 5-6 éve olyan teste van mint egy kigyúrt állat és ezeken AKAR élni, csak épp nem fognak a szüleink állandóan ilyenekre költeni meg napiszinten húst csinálni, mert elég költséges... )
2013. máj. 10. 19:18
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Pedig sz@r kajával nem lesz izom sajnos. A szénhidrátot írtam: tk kenyér, rizs, zabpehely, sok zöldség. De a cukros, fehér lisztes kajákat érdemes hanyagolni.
2013. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. :) bátyámmal előbb beszéltem, ő azt mondta, hogy ehetek szendvicset de csak ha barna kenyérből van, mert a fehérkenyér maga a halál. (nem szó szerint persze :D) és megmutatta hogy hogyan megfelelő a hasprés. és ha abból megcsinálok napi 120-at kb akkor jó lesz. :)
2013. máj. 10. 19:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt írtam, hogy tk kenyér: azaz teljes kiőrlésű. Na, abba tegyél csirkemellet és jó lesz. A hasedzéstől nem megy le a zsír, mivel nincs helyi zsírégetés. Tehát kell heti minimum 3-4 aerob edzés is.
2013. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Alapvető szükséglete aszervezetnek feherjere es zsirra van. Ch s jol jon de megvan nelkule. Ugyhogy a fejlodo szervezet duma nem jött be :/
2013. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem kötekedésből, de a péksüti, nasi stb...

Ha a szüleid egészséges ételeket vennének/főznének kb. ugyan ott tartanátok pénzügyileg mint most.De ez sajnos nem kivitelezhető, tudom.Én is még "tini" vagyok szüleimmel élek és hát nagyon maradiak :S.

Amúgy igen heti 3-4aerob ahogy a többiek írták már + súlyzós/vagy saját testsúlyos edzés és bomba alakod lesz :).De nem a nyárra .. talán jövőre

2013. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Na, ha a bátyád már ért hozzá, akkor őt kérdezheted, például biztos megmondhatója, hogy nem csak hasra kell edzeni :P
2013. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaja... mindig magyaráz nekem. :)

Köszönöm szépen a válaszokat azért! Majd valami lesz. :) Csak nem akarom ha nyáron megyek valahova fürdőruhába, hogy a plötyhedli sz@r testemet lássák.:/ mert az oké, hogy vékony vagyok (még úgy hogy van egy kis hasam) de akkor is... nincs önbizalmam így. :( sose volt...

2013. máj. 10. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!