Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy nőt lebeszéln...

Hogyan lehet egy nőt lebeszélni arról, h ne erősítsen ink kardiózzon? Félek, h pl nagy combfeszítőtől olyan lesz a lába mintha hájas lenne sokan nem tudják megkülönböztetni

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 10:48
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
úgy értem a vékony
2013. máj. 11. 11:45
 22/44 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy értetted, de a poént még nem érted ezek szerint.
2013. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
én is vékony vagyok nem mutatnák jól együtt ha izmos lenne valljuk be
2013. máj. 11. 11:48
 24/44 anonim ***** válasza:
Ha az őzlábat szereted akkor menj ki erdőre.
2013. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
89%
És az nem jutott eszedbe kérdező, hogy te is eddzél? Inkább önbizalomhiányból visszahúznál a szintedre egy másik embert?
2013. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki az itteni testépítők válaszait, hogy hogyan ugrottak erre a kérdésre, és kérdezd meg, vajon egy közösségbe szeretne-e tartozni ilyen szellemi színvonalú emberkékkel :-))))


Egyébként mégis azokkal értek egyet, akik szerint hülyeség, hogy le akarod beszélni az erősítésről, de nem azért, mert azt gondolom, mint ők, hogy az izmos alkat úgy általánosságban jobb lenne, mint a sovány alkat, mert ez hitvita kérdése, kinek ez, kinek az tetszik jobban, hanem azért, mert az ő dolga eldönteni, hogy mit szeretne és hogyan akar kinézni. Ő nem a te kutyád, hogy úgy ugorjon, ahogy te mondod.

2013. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Tőled már ez is valami Géza!
2013. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

én kézilabdázni szoktam de attól nem leszek izmos, viszont karban tart és tök jó móka

a barátnőmet ott ismertem meg 1 éve de abbahagyta és 4 hónapja konditerembe jár én viszont félek h túl izmos lesz (az én számomra túl izmos) és hiába leszek szerelmes ugyanúyg ahogy most vagyok, meg kell őt csalnom mert már nem fogom akarni

2013. máj. 11. 12:00
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez besz@rás. Meg kell csalnod?? Na jó, én feladom.:)
2013. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
"Meg kell őt csalnom" Na ezt mutasd meg a barátnődnek milyen is amikor te igazán szerelmes vagy. Te hős lovag.
2013. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!