Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindig azt olvasom, hogy egy...

Mindig azt olvasom, hogy egy izomcsoportot egy héten egyszer szabad intenzíven megedzeni, hogy tudjon fejlődni. Akkor hogy van ez az erőemelőknél?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy ők nem a kinézetre "mennek", hanem hogy minél erősebbek legyenek, de tagadhatatlan, hogy ők sem úgy néznek ki, mintha minigolfoznának, sok erőemelő feneke és lába sokkal izmosabb pl. mint a pár testépítőnek. Ahova járok terem, szoktak edzeni erőemelők is, és látom, hogy van olyan, hogy mondjuk egy héten kétszer, háromszor is guggolnak, felhúznak... Mégis milyen izmosak... Hogyhogy megy nekik elegendő pihenőidő nélkül is?
2013. máj. 11. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ők nem 4-5 gyakorlatot nyomnak egy izomcsoportra ,csak megy a versenygyakorlat és esetleg 1-2 kiegészítő sorozat más gyakorlatból. Másik része pedig, hogy megy a kox a legtöbb esetben, amivel jobban tudnak regenerálódni.

Harmadszor pedig miért nem őket kérdezed, ha már egy teremben edzetek?:)

2013. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod


Nem mertem megkérdezi, nyúl vagyok:))

2013. máj. 11. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2013. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!