Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha Nagyon izmosnak érzem magam, néha pedig nagyon összeesettnek?

Figyelt kérdés
Nem gyengének,hanem véznának,pedig egyebkent ki van dolgozva a testem, de sokszor gy érzem mintha kisebblenne a karom,a a mellizmom stb. pedig ugyanúgy edzek rájuk!:/

2013. máj. 11. 22:09
1 2 3
 21/29 *Glissade* ***** válasza:

Ja, velem is előfordul, hogy nyominak és bénának látom magamat...

Gondolj arra, hogy nincs igazad! Már eleve fényévekkel jobb vagy mint az átlag ember, aki arra sem méltat, hogy elmenjen valamit edzeni, és ránézzen a kajára amit megeszik.

Vagy ha mégis elkezdi, akkor is türelmetlenűl várja a fejlődést a nem létező kiskapukat keresve.

2013. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy Glissade mondja !
2013. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Rendes vagy, de nem látom magam nyominak, csak úgy érzem néha-néha, mintha a megszokotthoz képest összesettebb lennék,pedig mindent ugyanúgy csinálok :D

Égyebként, amit írtál, abban tök igazad van, de lehet, hogy azoknak az embereknek, nem az a céluk,hobbijuk vagy vágyuk, hogy ezen az ágon belül érjenek el sikereket, hanem bármi másban :)

2013. máj. 11. 23:47
 24/29 *Glissade* ***** válasza:

Egyszer mindennek eljön az ideje, annak is, hogy izmosabb leszel, csak türelmesnek kell lenned:)

Soha ne fogadj el tanácsot olyantól, aki nem ott van, ahol szeretnél lenni.

2013. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Jó persze tudom, meg én mondom, nem az a baj, hogy nem érzem magam izmosnak,sőt.. Hanem, hogy van olyan időszak, hogy a megszokotthoz képest kicsit kisebbnek érzem magam:D
2013. máj. 11. 23:54
 26/29 *Glissade* ***** válasza:

Én értem, de ha álltalában izmosnak látod magadat, akkor mi a francért foglalkozol azzal a ritka alkalommal, amikor épp nem látod magadat annak?:D

Ennyi fölös energiád van?:D

2013. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 *Glissade* ***** válasza:
Jó hogy nem szarsz már rá, a saját küszöbödre...
2013. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Hát azért azt nem mondanám ritka alkalomnak, ha havonta többször ez a szarsag előjön.:D

Plusz ha én ezt szeretem csinálni és ebbe én sok időt és munkát fektetek, akkor szerintem jó, hogy zavar az, hogy ha valami nem úgy műkszik ahogy kellene neki:D

2013. máj. 12. 00:02
 29/29 *Glissade* ***** válasza:
66%
Akkor csak így tovább;)
2013. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!