Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtánc elkezdése 16 évesen?...

Rúdtánc elkezdése 16 évesen? Nem túl korai?

Figyelt kérdés
Nem sport jellegűleg hanem szexuális jellegű módon. Mert apa szerint ezt nem tudja elképzelni 20 éves kor alatt. Szerintem viszont sportnak jó. Csak félek, hogy ez még nem az én koromnak való. Van aki ennyi évesen rúdtáncol?

2013. máj. 13. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem sport. Felejtsd el. Kérd át a kérdést Szexualitás kategóriába. Apukád remélem nem gondolkozott sokat a Nem válaszon! Majd ha lesz saját fizetésed abból finanszírozd, de a szüleid pénzén, a tanulástól ne erre vedd el az időt.
2013. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor most sportolni akarsz, vagy ribanckodni?
2013. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Sprotnak jó?? B@zdmeg... Inkább menny futni.. 16 évesen rúdtánc? Menj már a pi.........
2013. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a rúdtánc tulajdonképpen a női "gettógyúrás", sajátsúlyos edzés, és igencsak nagy erő és ügyesség kell hozzá. Mármint a normális, igényes mutatványokhoz. Világbajokság is van rúdtáncból.

http://www.youtube.com/watch?v=GrBliExJ9-4

A szexuális jellegű mód az kb annyi, hogy valami liba vonaglik egy rúd körül, na az tényleg pitiáner dolog.

2013. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem értem a kérdést.

H sportnak jó,akkor miért szexuálisan akarod elkezdeni?

Amúgy tanúsítom,a sport rúdtánc nagyon kemény dolog:)

2013. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Csak kezdd el nyugodtan:)

szólj ha zsűrizni kell!

2013. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én díjjaznám ha rúdtáncolnál nekem :D

ha ruhába csinálod apád nem szólhat bele :D

2013. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ez nem szexuális jellegű dolog, hanem komoly sport..ha ránézel 1-2 oktatóra, láthatod, hogy milyen izmosak. Én több órán is voltam már és tényleg a sportról szól. Ráadásul szüleim is támogatják, pedig az egyetlen pici lányuk vagyok és, ha erotikus tánc lenne, nem néznék jó szemmel:D

Mondjuk én 22 évesen kezdtem.

2013. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha a barátodnak csinálod, azzal nincs gond, szerintem. Ha ebből szeretnél megélni, akkor viszont várj, amíg nagykorú leszel, és addig gondold át, hogy biztosan ezt akarod-e. Csak akkor vágj bele, ha egész biztos, mert egyrészt az éjszakai élet mindig veszélyes, másrészt később nem tudod letagadni, hogy ezt csináltad, és hátráltathat más munkák esetén (50 évesen már valószínűleg nem a rúd körül fogsz vonaglani).

Sport jelleggel viszont szerintem bármikor elkezdheted, az csak jót tesz, és az később segíthet, ha tényleg sztriptíztáncos szeretnél lenni, hogy megbecsült, minőségi műsorokat tudj előadni jó helyeken.

2013. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igenis sport, és úgy gondolom művészet is, már aki rendesen csinálja. Azért ezt nem tudja akárki megcsinálni: http://www.youtube.com/watch?v=obC7vjVc8Rk

Ha sportként akarod, akkor jó minél korábban kezdeni, mert nyújtani kell hozzá sokat. Ha a célod a vonaglás és magamutogatás, akkor azzal meg tényleg várj még.

De nem érterlek igazából, először azt írod, nem sport jellegűleg, majd 'szerintem viszont sportnak jó" :DD

2013. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!