Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az úszás vagy a futás jobb?

Az úszás vagy a futás jobb?

Figyelt kérdés
fogyni szeretnék nem sokat csak kicsit a comboról meg hátsó zsirpárnák az oldalamon. persze rendes étkezés mellett. na meg hogy heti hányszor és mennyit kellene hogy eredménye legyen lehetőleg nyárig? esetleg ugrálókötelezés vagy hullahopp karika segíthet? köszi előre is :)
2013. máj. 14. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az úszás nagyjából az egész tested megmozgatja, így talán az a legjobb. Egyébként meg az a legjobb, amit szívesen csinálsz. Mert amit nem csinálsz szívesen, azt előbb-utóbb abba fogod hagyni.
2013. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Scannapieco válasza:

Így van, legjobb amihez kedved van, egyébként nagy kitartás kell, hogy magadra erőltess valamit. Mindemelett szerintem a futás jobb, kivéve ha elég jól tudsz úszni. Ha nem vagy gyakorlott úszó és rossz a technikád akkor túlságosan gyorsan kifáraszt, a fogyáshoz pedig az nem jó. Ha meg lassú tempójú uszigálást csinálsz az sem, az úszás csak akkor jó ha elég intenzív és hosszútávú.

A futást ebből a szempontból egyszerűbb kivitelezni, gyorsabban tudsz vele fejlődni, mert nem olyan összetett mint az úszás ellenben szintúgy megdolgoztatja az egész szervezeted.

2013. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fuss el a partig, majd uszd at es fuss tovabb.
2013. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jártam uszni szoval rendes uszásra gondoltam: gyorsuszás, hátuszás néha melluszás és nem 10 perces pihenők a hossz végén :) igazából mindegyikre nehezen veszem rá magam szoval ... pedig szeretek mozogni majd elkezdek rendesen sportolni de addig is szeretnék valamit csinálni
2013. máj. 14. 15:21
 5/5 anonim válasza:
úszás jobb, izület és csontkímélőbb, de étvágyat is tud csinálni rendeset :D
2013. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!