Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó edzés lenne?

Szerintetek jó edzés lenne?

Figyelt kérdés
Heti 3 alkalom minimum 1 órás úszás és heti 4-5 alkalom 30-40 perc futás szerintetek jó? Kb 95 kg vagyok és 175-176 cm. Már nagyon szeretnék fogyni és erősödni de csak most vettem rá magam hogy elmenjek edzeni. Mennyi idő alatt látszódna meg rajtam az edzés? Helyes étkezéshez adnátok tippet?

2013. ápr. 8. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogyáshoz jó, főleg, ha az úszás azokon a napokon van amikor nem futsz. Erősödéshez kevésbé.

Étkezésben a lényeg, hogy a cukros italokat messziről kerüld, leginkább csak vizet, de azt sokat illetve minden más cukros ételt száműzz. Ezen kívül a szénhidrát bevitelt csökkentsd, hogy a kalóriabevitel kevesebb legyen, mint a kalóriaszükségleted. Ha több kalóriát viszel be, mint amennyit a mozgással együtt elégetsz egy nap, akkor semmi eredményt nem fogsz elérni. Röviden ennyi, konkrétabb diétás étrendet kismilliót találsz a neten, de ezeket az alapokat tanuld meg.

2013. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!