Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futócipőt keresek, olcsón....

Futócipőt keresek, olcsón. Asics márka milyen? Még nem hallottam róla.

Figyelt kérdés

Ezeket nézem:

[link]

[link]

[link]


2013. máj. 14. 19:41
 1/5 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Az Asics néhány divatmárkánál is jobb. Adidas, Puma, Asics, mind kiváló márkák. Futócipőből én Nike-t vagy Reebokot választanák leginkább.
2013. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Akkor ha 30 százalékkal olcsóbb, mint a nike vagy a fila, amit néztem, akkor bőven megéri?

Igazából eddig egy ócska kínaiban futottam, és azzal se volt gondom, csak elszakadt, úgyhogy minél előbb pótolni szeretném, lehetőleg olyannal, aminek az ár-érték aránya jó :)

2013. máj. 14. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt sem ártana legalább magadnak megnézni, hogy milyen a lábtípusod, és ahhoz milyen cipő passzol legjobban.

Az a Nike, amit belinkeltél, egyáltalán nem néz ki futócipőnek. Az árak elég csábítóak, de a Deichmannban nem bíznék ezügyben. Bár végül is mindegy, hogy hol veszed, csak tudjad, hogy mire van szükséged. Az Asics elég híres márka a futásban. Van akkora név, mint a Nike szerintem.


[link]

2013. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint azért pont futok, és nem valami más sporttal próbálkozom, mert nagyon nincs pénzem. Voltam sportboltban, de az ottani 20 ezres cipők nagyon drágák, nekem az egy teljes havi megélhetésem. Szóval a 10 ezer az már nagyon-nagyon a felső határ, és igazából azt csak akkor fizetném ki, ha tényleg annyival jobb. Nyilván amint lesz lehetőségem, veszek egy normális cipőt, ami tényleg a legjobb nekem, de momentán ez nem opció, csak az, hogy vagy veszek egy olcsót, vagy nem futok :(
2013. máj. 15. 11:53
 5/5 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Nem kell újat venned. Nézd meg jól, milyenre van szükséged, én Second-hand Reebokot vettem, tökéletes állapotban, eredeti, kiváló minőség, volt vagy 3000 ft. :)
2013. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!