Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség az airsoft...

Mi a különbség az airsoft pisztoly és a gyöngy pisztoly között?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyöngy pisztoly? Ilyenről még nem is hallottam.
2013. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudod ami azokat a kis tarhonyákat lövi
2013. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lisattila válasza:

A gyöngypisztoly rugós műanyag pisztoly és az csak úgy működik hogy minden lövés előtt ki kell biztosítani. Jah igen ahoz inkámb műanyak golyó szügséges.

Az Airsoft bonyolultabb felépítésű.Van ami sűritett levegőt használ én pl. akumlátorossal lőttem, belehet állítani hogy pontozó vagy sorozatos lövést szeretnél használni, a "tölténye" általába kukorica keményítős dologból van ami lebomlik (kondolom nem lenne kedved magad után összeszedni :D) Jah igen és a legfontosabb... ha 20m-en belül eltalálnak FÁJ....de nagyon ha. A gyöngy pisztoly maximum kis kék-zöld foltot hagy maga után de azt Airsoft képes sebet ejteni :D Leírtam amit tudtam ha hasznodra voltam szivesen :)

2014. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A gyöngypisztoly egy játék. Régen legalábbis létezett játék változat. Bár voltak veszélyei, például ha szemet talál el. Az airsoft biztosan nem csak játék.
nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!