Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit jelent a hard gainer...

Mit jelent a hard gainer kifejezés? (testépítés)

Figyelt kérdés
Múltkor azt mondták nekem hogy lehetséges hardgainer vagyok,de mivel nem vagyok nagy angolos,nem nagyon tudom mit jelent.

2013. máj. 16. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen növő.
2013. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiába edzel hiába eszel, nem ugyanolyan gyorsan pakolsz fel izmot, mint esetleg mások. Ilyenkor emelni kell egy kicsit a ch bevitelt. Te legalább szálkásabb leszel és könnyebben építhetsz definiáltabb jól kivehető izmokat. Tömegelésnél kicsit gyakrabban félreehetsz, a szálkásítás pedig nem fog vért verejtékeztetni belőled. Aerob mozgásból csak annyit végezz, amennyi feltétlenül szükséges!
2013. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ddrake, ez nagyon szép, de egy ektomorf hardgainer sosem lesz akkora mint egy mezomorf/endomorf.

+ a kor múlásával általában lassul az anyagcsere és jönnek a kilók...általában nem izomban.

2013. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első mondatodra: ezt tudom, nem is mondtam egy szóval sem, hogy lesz akkora. Kevésbé fog nőni, szálkásítás alatt könnyebben veszít izmot az ekto, viszont az ő esztétikumát az adja, hogy minden izmát szépen ki lehet majd venni és ehhez számára kevésbé rögös út vezet, ha a többi dolog (úgymint edzés, étkezés stb.) rendben van.


A második részére reagálva: igazad van, abból indultam ki, hogy a kérdező még fiatal. Én mosom kezeimet, ha az alapján amit mondtam bármilyen ektomorf úgy gondolja, hogy minden nap mehet neki 7 db mignon+2 liter kóla, hogy erősen sarkított példát mondjak.

2013. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem mit mondasz, csak szerintem a legtöbb helyen pont ezt próbálják elhitetni az ektomorfokkal, hogy ehetnek bármit, nem zsírosodnakés csak 1 tállal több riszt kell megenniük és ugyanott vannak mint Coleman és Cutler...
2013. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többet kell enniük, de nem lesznek ott mint az említettek még koksszal sem. Mellesleg ehetnek egy kicsit félre, ha néha akarnak a mértékletességen belül persze, ha viszont profi szinten akarják űzni akkor még csak egy kis félrelépésnek sincs helye.
2013. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!