Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki MMA-ra jár az tulajdonképp...

Aki MMA-ra jár az tulajdonképp mit csinál? Én úgy tudom az egy szabályrendszer, amiben különböző harcművészetet/küzdősportot űző emberek összemérik tudásukat versenyszerűen.

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban hallom azt, hogy 1 éve járok mma-ra. Meg beiratkoztam az egyetemen mma-ra. Én úgy tudom több év hm/küzdősport múlt szükséges hozzá..
2013. máj. 21. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak nagyon jól jön hozzá ha van már tapasztalatod. És jól tudod h micsoda az. Azért mondják sokan, mert teljesen divat sport lett. Ugye ott a vitathatatlan 2-3, mindenki látja maga előtt hogy majd úgy fog verekedni :D
2013. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahol kereslet van, ott hamarosan felmerül a kínálat. Ahol pedig hülye emberek vannak, azoknak bármit el lehet adni. AZ USA-ban senki sem mond olyat, hogy MMA-t tanul. Sőt, én még európában sem láttam olyat, hogy valaki MMA-t tanul, a profi hazai MMA-soknak sem az a fémjelzett stílusuk, hogy MMA.


Általában itthon ZBK Kempo-sok tartanak ilyen edzéseket, mert a ZBK Kempo egy boksz+karate+japán jujitsu keverék (főleg utóbbi hangsúlyos) így van benne álló és földharc is.

Az is elképzelhető, hogy egy Thai box/Kick box és Judo/BJJ edző összeáll és közösen vezetnek egy ilyen vállalkozást.

Ezek az MMA edzések igencsak borsos áron hirdetik magukat, biztos vagyok benne, hogy nem a terembérlésre megy el a havi 8000 ft/fő. Főleg ha jár oda kapásból 15-20 idióta. Az edzőknek máris megvan a mellékes...

2013. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A maszturbáció egy speciális válfaját űzi.
2013. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8000? Az én kung fu-m kerül 8000-be havonta amit szertek is.

Na n kaptam egy mmma edzőtől(Kérlek ebbe ne kössetek bele ,hogy mma edző) egy lapot amire ráírta az árakat.

Napijegy: 1350

Havibérlet : 8900!

2013. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!