Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem a monohidrátot?

Hogy szedjem a monohidrátot?

Figyelt kérdés

Regebben szedtem mar,de semmi hatasa se volt.Kaja nem volt rendben meg sztem nem is jol szedtem.Most megprobalkoznek vele,h szedjem? 85 kg vagyok. Van meg kb 50 kapszula brutal cre atp-m ,az mehet ugyan ugy a monohiddrat mellett edzes elott?

A reggeli bevitelt nem tudom megoldani,csak deltol tudnam adagolni magamba az anyagot,az lenne az elso,az utolsot pedig ejfelkor vennem be,nem baj?


Bocs az ekezet miatt.



2013. máj. 21. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked feltöltéskor kellene 6 napig napi 25g kreatin. Ezt el kellene osztani 4 vagy 5 részre. Reggel is kellene, ha lehet. Utána szintertartáshoz elég a fele is, tehát kb 12g.

A cre atp-ben nem sok kreatin van, két kapszulában 1g kreatin foszfát, ami nulla. Tolhatod mellé poénból, nem sokat ér. Vegyél monohidrát port.

2013. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ma akarok venni es elkezdeni a monot,azert kerdeztem h hogyan,merre.A reggeli szedes..nembaj ha elozo este bekeverem es reggel meg megiszom?


Cre-atp pedig sokat hozott,de most akarok valtani monora es beszedem azer h ne maradjon meg.

2013. máj. 21. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne keverd be előre, mert a kreatin nem szeret sokáig ázni. Miért nehéz reggel ráönteni fél liter vizet és meginni? :)
2013. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat oszinten...altalaban delben kelek,szal a lustasagom miatt,de ezen ne muljon, ha maskepp nem megy. Felkelek reggel is es megiszom,azon az 5 percen nem mulik semmi..:)


Ja es annyi h ma megveszem utana mennek is edzeni,bevehetem ugy h edzes elott 10g ,utana 10g este meg 5g? Masnap meg rendesen reggeltol.

2013. máj. 21. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha akkor még alszol, akkor ezért ne kelj fel. Amikor ébredsz onnan menjen a bevitel, elosztva szépen. Szerintem 5-8 grammos adagok legyenek egy bevitelnél.
2013. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De felkelek ha muszaj,ezen ne muljon.Edzes szent dolog nalam. :)


De oke,ha nem baj h kb deltol szedem akk szedem ugy.

Koszonom a segitseget!

2013. máj. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!