Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan tornavideót,...

Linkelnétek olyan tornavideót, ahol nem pátyolgatják az embert?

Figyelt kérdés

A Béres Alexandra, Rubint Réka videók is jók, viszont habitusban nekem nem túl ösztönzők. Úgy értem, mikor arról van szó, hogy már csak ennyit és ennyit kell kibírni, hogy fáj stb...az számomra visszahúzó erő. Úgy én is arra koncentrálok. Szeretnék kipróbálni egy olyan mozgásprogramot, amiben inkább felpörgetik az embert, katonásan, fegyelmezetten irányítanak. Tudtok ilyet?

18/l



2013. máj. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De neked kéne magad ösztönözni, mikor már keményen fáj de még van 1 ismétlés, akkor minden áron lenyomni, saját magadnak bizonyítva. Majd mikor vége, elégedetten elvágódni az ágyon hogy simán megcsináltad. Egyébként, ne akarjál katonás tanítást. Tesi tanárom az volt, olyan tesiórát tartott hogy a 60 gyerekből 40 inkább elment igazolatlanul úgy szétszakadt xd
2013. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Sasafitnessnek.
2013. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ő aztán nem pátyolgat xD
2013. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!