Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki jön F1 magyar nagydíjra? (Hungaroring)

Figyelt kérdés
Voltál már korábban? Hova fog szólni a jegyed? Megrendelted már? Milyen futamra számítasz? Van kedvenc csapatod, pilótád? Minden válasznak, esetleg élménybeszámolónak örülnék. :-)

2013. máj. 22. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megyek.

Voltam már háromszor. Állóhely. Már megvettük. A futam maga nem különösebben fog izgatni, mert úgy sem látunk és fogunk fel belőle sokat. :D Kedvenc most nincs, de sok mindenkit szeretek.

Szerintem az az élmény, amit egy rajongó ott szerez és az a hangulat, ami ott van, az szerintem leírhatatlan. Amíg nem éli át az ember, addig el sem tudja képzelni. Rettentő fárasztó, őrült sok ember van. A tavalyi évben egy nap alatt áztunk sza"rá és égtünk le a napon. Meg kell járni egyszer-kétszer egy ilyen hétvégét, hogy az ember kitapasztalja, hogy hova mikor hogyan érdemes menni. :)

2013. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Én másodszorra megyek; tribünre, így megvan pontosan hol fogok ülni, nem tudom nagyon megtapasztalni hol lehet a legjobb. :)
2013. júl. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!