Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét ajánlotok?

Milyen fehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és focizok, nyártól szeretnék kondizni súlyokkal is, mert kb. már fél éve csak saját testsúllyal dolgozok. Ezután is edzenék saját testsúllyal csak bevinnék mellé heti 2-3 súlyzóst is (persze futások is biciklizések is vannak) és e mellé akarok fehérjét. Iso whey zero-ra gondoltam, ebben nincs cukor meg zsír se ami a szálkás izomzatra jó, de kérdezem a ti véleményeteket, más fehérje is jó lenne? (100% WP Scitec, Nitro Pure Whey Gold) Kaja terén sok csirkét rizst eszek zöldség, gyümölcs, multivitamint... És egyátalán vegyek fehérjét? Bajom nem lehet tőle, csak ne kidobott pénz legyen...

2013. máj. 24. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges ennyit költeni rá, ettől nem teszel szert szálkás izomzatra. Egy egyszerűbb koncentrtum is épp úgy megteszi.
2013. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tap bela ***** válasza:

Azon a szemléleten kellene változtatni, hogy Scitec Biotech-en túl is van élet. Proteint nem márka, hanem alapanyag alapján kellene váasztani. Természetesen van sok olyan fehérje ami nem tartalmaz hozzáadottan szénhidrátot.


A fehérjétől szerinted a kórházi ágyak betegi sorakoznak? Pénz kidobás egy olyan táplálék ami immunálisan is jó minden ember számára?!?! Csak ezt nem lehet kimondani?!?!


Egy focistának multivitamin, carnitin, valamilyen recovery a fontos és ezzel együtt egy olyan recovery, ami nagy mennyiségben EAA valamelyikét, citrulint, beta alanint is tartalmaz.

2013. máj. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit fent írtál is jó, de én ár/értékben az MHN Whey-t és a Myprotein Impact whey-t ajánlom.

A szálkásság pedig nem csak egy tápkiegtől függ, hanem genetika-, étrend- és edzésfüggő. Tehát az egész napi étrend számít, nem csak egy tápkieg!

A másik fontos dolog:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


Ja és szálkásan nem tudsz izmot növelni, hacsak nem vagy extrém ektomorf. Általában jön zsír is. Szóval azt ne képzeld, hogy te majd csak színtiszta izmot dobsz magadra, mert veszel fehérjét.

De ettől még vegyél, mert edzés után kell a gyors felszívódású fehérje, és még reggel is jól jön a zabpehelyhez.

2013. máj. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom hogy a Scitec meg a Biotech-től is vannak jobbak csak én ezeket ismerem nem vagyok jártas testépítő világban. Multivitamin meg sima vitaminom is van az alap. 3.-nak köszi a fehérjét, valamelyiket kipróbálom majd. Egyébként nem akarok nagy sikeret elérni gyúrásban mielőtt ideskednétek, csak foci mellett erősödni szeretnék :) Étrendemet pedig nem tudom nagyon megoldani mindig mert edzésre járásnál pl. vonaton meg buszon se tudok csirkét enni, de törekedek a helyes étrendre itthon...
2013. máj. 25. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig az étrenden múlik a nagy része. Akkor is ha nem akarsz nagy izmokat. A vonaton és buszon is lehet teljes kiőrlésű kenyérből és csirkemellel készült szendvicset enni.:)
2013. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

myproreint vegyél a saját oldalukon,nem a shop builderen.

Ott 20k-ra jön ki 5 kg (!) fehérje.

2013. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

A Muscleteamnél meg 16.590Ft-ért kapod az 5kg-osat.

Sőt most gyereknapra 1 napon keresztül 16.190Ft-ért adják!!!

2013. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!