Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt és fehérjé...

Milyen tömegnövelőt és fehérjét ajánlotok? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és focizok.(NBII) Jelenleg koliba lakok és rendszeresen csinálok fekvőtámaszokat és felüléseket, néha kondiba is megyek, de nyártól el szeretnék kezdeni súlyzókkal is edzeni otthon. Ehhez szeretnék venni egy tömegnövelőt (edzés után) és egy proteint (reggel, este).

Én egy Volumass 35-re gondoltam tömegnövelőből. Fehérjéből nagyon sok van, Nitro Pure Whey Goldot és valamilyen olcsóbb 100% wp-t vennék... Szerintetek érnek az olcsóbb kiegészítők is valamit vagy inkább vegyem meg a drágább gyártók termékeit?:S Étrendetem konkrétan nincs beosztva egy nap mert nagyon nehéz lenne foci szempontjából, de sok csirkét+rizst, zöldséget, gyümölcsöt eszek, 2-3 órás közönkét, de néha sajnos csalok kicsit...



2013. máj. 14. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Volumass az jó lesz,fehérjéből mehet az olcsóbb!

A nagyrészét úgyis szilárd kajából kell fedezni.

Étrend meg azért jó lenne,plusz edzésterv.

2013. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor fehérjéből veszek valami olcsóbbat
2013. máj. 14. 23:17
 3/18 anonim ***** válasza:

Edzés után jó lesz a volumass, reggel pedig a nitro pure whey zabpehellyel. De vannak olcsóbbak is:

Ez pl 3 kiló 12300-ért:

[link]


5 kilós:

[link]


Ez is jó:

[link]

2013. máj. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tap bela ***** válasza:
Bizony tömegnövelőből és proteinből is rengeteg van. És köztük rengeteg a finoman fogalmazva sza-rt sem érnek.
2013. máj. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 *Endii* ***** válasza:

Én azt mondanám, ne vegyél külön tömegnövelőt, és fehérjét, így ez sokkal drágább dolog. Ami javasolnék, az az, hogy vegyél egy jó minőségű proteint, például ahogy te is írtad, Nitro Pure-t, vagy 100% WP-t.

Reggel, vagy más napszakban ezt nyugodtan fogyaszthatod, és edzés után (de csak akkor) rakhatsz hozzá gyors szénhidrátot. (dextróz, maltodextrin, vagy vitargo)

Így lesz egy proteined napközbenre, és reggelre, edzés utánra pedig kiegészítve gyors szénhidráttal lesz egy jó tömegnövelőd is.

2013. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez olcsóbb megoldás így.
2013. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A dextróz az a szőlőcukor igaz? Mondjuk ha vennék dextrózt vagy maltodextrint akkor keverjem bele a proteinembe edzés után? És ha igen kb. hány grammot?
2013. máj. 15. 15:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen a dextróz az szőlőcukor. Mehet abból 50g a proteinhez vagy fele-fele malto-dextróz.
2013. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 15. 15:13
 10/18 tap bela ***** válasza:

# 3 Montez válaszával egyetértek, mivel valóban ez a protein kiváló, nem egy szénhidrát halmaz, és árban is tökéletes. Ráadásul amennyire lehet kiiktatva a felesleges "E" adalékanyagok. Szénhidrát esetében a dextrózt hanyagolnám. Nagy molekulás malto!



Kedves kérdező mit nevezel drága meg olcsó termékeknek?

2013. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!