Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Felvehetem a fürdőruhát mások előtt? Vékonynak vagy inkább teltebbnek mondanátok az alkatom?

Figyelt kérdés

sziasztok.:) közvélemény-kutatás!:D sok gondom volt már az alakommal, de jelenleg a hasam az amivel nem vagyok megelégedve... túl nagynak látom, meg aránytalannak... de mivel ezzel nem lesztek túl okosak, mutatok pár képet az alakomról. elsősorban fiúk véleményét várom(főleg ha velem egykorúak kb, az még jobb!) azért is érdekel annyira, mert jövőhét szerdán megyek fürdeni az osztályommal és nem szeretnék előttük fürdőruhába lenni :S azt hiszik hogy milyen vékony vagyok (mert ruhán az mutatkozik) aztán kiderül hogy mégsem :(

legyetek hozzám tényleg őszinték, és elfogadok tanácsokat is, amik használnak másfél hét alatt! köszii, 15/l

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 27. 16:29
1 2 3 4
 11/33 poiu ***** válasza:
Csinos vagy, de sportolnod kellene. (4x15 + 1 F)
2013. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Tökéletes alakod van!!!
2013. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

lassan egy éve járok röpizni. de igen, én is úgy gondolom, hogy többet kéne sportolnom. barátnőmmel ma megyek futni, meg valószínű még többször a héten :)

és köszönöm szépen mindenkinek az eddigi véleményeket. mindegyik pozitív volt, aminek nagyon örülök :)

2013. máj. 27. 18:05
 14/33 anonim válasza:

Felül semmi,alul minden.ez biztos nem almára hasonlít de nekem mindegy.

Egy het alatt nem fogsz fogyni sem az alakod valtozni ami kepekben is latszana.

Ropiben nem kell valami sokat mozogni.

Amennyit ladtam a labadbol az nem izmos lab de nem akarlak megserteni.olyan sport kellene ami teljesen megmozgat.de jo futast alma!

2013. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
Szerintem szép vagy. Semmi gond nincs se a hasaddal, se a csípőddel, túlparázod a dolgot. :)
2013. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 pinkpancser válasza:
A hasaddal nincsen gond! A kérdésedre a válasz pedig igen! Bár nem értem miért vennéd fel mások előtt, ha van öltöző is :)
2013. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:

Hát jelzett a nemi szerver! :DD

Ne szégyelld,jó alakod van jó csaj vagy.

2013. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

testkép zavarod van, semmi bajod nincs, szép az alakod én vinnélek :D

max annyi hogy a melled kicsi, de nagy dolog..

F19

2013. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

ha zavar az alakod tegyél ellene, egyébként egy korodbeli srácot nem fogja zavarni DE másfél hét...felejtsd el.


anyu azért irigy mert a fater tudna mibe kapaszkodni amikor tolja a brét...na ez kicsit erős volt


de hát ez van...ilyen az élet


itt egy krumpli:

[link]

2013. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat :) az utolsot kiveve... nem csak undorito de pofatlansag is.... a krumplival meg mit csinaljak?
2013. máj. 29. 06:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!