Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés huzodzkodas?

Fegyencedzés huzodzkodas?

Figyelt kérdés

na szoval így kéne csinálnom : [link]

de nemtudok olyan stabil helyet találni otthon amin tudnám....

helyettesíthetem a huzodzkodast így :

[link]


kozepes magasságba lévo rúd és azon így felhuzkálom magam de nem egyenesen ahogy fegyencedzés képen hanem begorbítem a konyokomnél...


vagy ez totál másra jó? vagy csinálhatom ígyis amíg nemszerzek rudat a falra amin utána csinálhatom a kovetkezo szintet ami ígynézki : [link]

? ( tisztába vagyok vele hogy nemtudok rajzolni és nemvagyok ebbe az egészbe profi mivel kezdo vagyok , írásoomra még annyi hogy nem magyarországi vagyok


2013. máj. 27. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
valahogy ugynézki amivel helyetesítem mintha [link] ezzel tornáznák
2013. máj. 27. 18:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utoljára belinkelt kép az bicepsz gyakorlat.amúgy igen, szerintem totál másra fog hatni. Asztalt próbáltad már, amúgy ha nincs más, akkor a húzódzkodó rudad elé tegyél egy sokkal magasabb tárgyat, mint egy szék, de súlyzóval is megcsinálhatod a gyakorlatot, most ha ezt az egyet súlyzóval csinálod, nem lesz semmi, rendesen mehetsz tovább.
2013. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj nincs semmi asztal szék ami ne dolne el vagy elbírná a testsulyom...:S ezis egy tornagép amit lerajzoltam...annak az eleje amin ha lábazol megtartsa a combokat míg a lábfejjel húzod fel a sulyt...es azért kérdem hogy jo e lenne ez eddig vagy felesleges ezen
2013. máj. 27. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, kihagyni nem kéne, de az amit linkeltél annak sok köze nincs a gyakorlathoz. Nem tudom mennyire vagy erős, de próbádl meg a következőt: Megfogod a rudat, magad felé néző tenyérrel.

Azután elrugaszkodsz finomat, megdöntöd a felsőtestedet hátrafelé, a lábaidat pedig a mellkasodhoz húzód, behajlított térdel. És innen próbálj meg néhány húzódzkodást csinálni, ha nagyon nem megy kérj meg velekit hogy alulról nyomja a felsőtestedet, de ne célozz meg nagy ismétlésszámot, elég lesz 2-3x10, és nem is kell addig elmenni hogy egyedül menjen, ha nagyon nem bírod. És ezután mehet az kövi gyakorlat, esetleg használhatod a Meztelen harcosban leírt technikákat arra, hogy gyorsan hozzászokjon az idegrendszered a gyakorlathoz.

2013. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
alacsonyan van ez a rúd nemtudo mmagasabbra tenni de szerintem lesz elég hely megoldom valahogy:)) nagyon koszi szépen a segítséget !
2013. máj. 27. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
nincsmit:)
2013. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!