Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok még a 622....

Sága kérdése:

Ti nem unjátok még a 622. "elérhetek ezt azt fekvővel meg húzódzkodással? " jellegű kérdéseket?

Figyelt kérdés
Tökre idegesít már hogy miért nem lehet felfogni hogy ha nem csinálod csak kérdezed akkor biztos,hogy semmit nem lehet elérni.Meg mindenki azt hiszi megcsinál 60 db fekvőt és akkor holnapra úgy ébred fel hogy ő a Schwarzenegger.Ti hogy bírjátok ezt idegileg?

2013. máj. 27. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem unom. Szép is lenne, ha minden iyen piti dolgon idegesítené magát az ember....
2013. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar az ilyen, elmagyarázom és kész.
2013. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó oké csak amikor elég lenne gyk-n körbenézni,akkor nem értem mégse.
2013. máj. 27. 09:54
 4/6 tap bela ***** válasza:
100%
Igen, csak szerintem egyetlen egy kérdező sem azzal foglalkozik, hogy vajon a kérdésemre van e válasz?!?!
2013. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
72 ilyen kérdés típus van, ritka, ha valamelyik kilóg a sablon kérdések közül. Ha mindegyik feszültséget keltene bennünk, akkor Tesla tekercsek lennénk.
2013. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen ez jó hasonlat volt.
2013. máj. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!