Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mutant mass mellé melyik...

.shark. kérdése:

Mutant mass mellé melyik fehérjét ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Myprotein impact, mhn whey, nitro pure whey, vpx sxngex
2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tap bela ***** válasza:
A Mutans mass helyett is mást vennék.
2013. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amiket Montez írt jók, amit tap béla az is:D Szerintem sem kéne ezeket enni, túl magas a szénhidráttartalmuk, sokkal jobb venni egy gyors ch-t, egy fehérjét és kikeverni a neked megfelelő adagot, és olcsóbb is.
2013. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy nap 5-6x eszek de nemtudok hízni 55kg vagyok
2013. máj. 29. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, emelni kell az adagot és fogsz hízni.
2013. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tap bela ***** válasza:

És az étkezésed során mennyire kontrollálod a fehérje/szénhidrát/omegazsírsavak arányát?!?!

2,5g fehérje kb. ennyi szénhidrát vagy a duplája, és omega!!!

2013. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem bevált a mutant mass,nem ettem mellé mást,csak kaját. neke jó volt.
2013. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tap bela ***** válasza:

A Mutans Mass sajnos azok közé a tömegnövelők közé tartozik, amiket a vevő bazi nagy zsákokban látja és az a képzete, hogy hűűű ez "pár évig is eltart".


De a száraz tény hogy ha betartja az ajánlott adagolást ami 260g (?!?!?!?)akkor rájön, hogy ez max 25 adagnak megfelelő mennyiség. Aztán jön a következő meglepetés, hogy 100g-ban csupán 20g (!?!?!) a protein, a többi szite mind-mind szénhidrát cukor, és valamennyi zsírsav mátrix. De ez valami olyan csekély mennyiség lehet, hogy értékben meg sem jelöli. Aztán jön a másik érdekesség, hogy ennek van ameriaki verziója, és nemzetközi verziója. És itt nem tudom mi a kettő között különbség, mert arról mér további info nincs.


Amennyibe ez kerül?!?! Azon a pénzért tökéletesebb alap tömegnövelőt lehet kapni. SŐt ezt a verziót még saját magad is össze tudod rakni. Sőt olyan arányban és olyan fehérje fajtával, szénhidráttal, és creatinnal, stb. amivel szeretnéd.

2013. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!