Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy bal kézzel...

Hogy lehet, hogy bal kézzel 15x, jobb kézzel meg csak 10x bírom megemelni a súlyt? Pedig jobb kezes vagyok + vastagabb is a jobb kezem de a bal mintha erősebb lenne.

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Más is így van?:D
2013. máj. 29. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:
gyúrás előtt nem végeztél sokáig valami fizikai munkát ami jobban terhelte a kevésbé ügyes kezed?
2013. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. csak nekem a job kezem az erősebb és a bal a gyengébb pedig bal kezes vagyok. többször sérült már a job (áram űtés, 2x tört, kutya harapás, +szakács vagyok tehát mindig azt vágtam el nem sokszor 4x de az mind mély volt és varni kellett) és a bicepszem is nagyobb a job kezemen valamivel. 3 évip gyúrtam otthon.
2013. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem végeztem semmi olyat ami terhelte volna a balt...inkább olyat ami a jobbat terhelte. De nem csak a kezem erősebb hanem kb az egész felsőtestem :D fura :)
2013. máj. 29. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!