Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetek jobb kezes és...

Hogy lehetek jobb kezes és bal lábas? Nem szoktattak át kis koromban bal kézről.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én meg bal kezes vagyok és jobb lábas. .D
2010. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Focizól is???:D
2010. júl. 1. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En sima jobbkezes vagyok, fociban meg ketballabas, szoval neked meg jobb:)
2010. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Énis bal kezes és jobb lábas vagyok:D

És 4 évig NB II-es szintű focista voltam.Csak aztán mielőtt jött volna NBI kiderült hogy a szervezetem nem bírja az NBI-et:)

Ezért maradt Megyei I osztály:)

Ballal írok bal kézzel 4 és fél kiló súlyt nyomok llal 4-et:)

És ezen kívül mindent jobbal csinálok.(Pl.kislabda meg evés )

Így jártunk:)

2010. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Igen focizok is :D

2010. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem a bal kezem nagyon ügyetlen, énis emelgetek 6 kilóval kezenként, fociban meg mindkét lábammal erőset lövök csak ha jobbal lövök azt nemigen tudom irányítani, de am erőben jó.:)
2010. júl. 1. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Azon ne lepődj meg ha nem egyforma a két lábad:)

Mindenkinek van egy sokkal jobb lába.(Ezért mondják hogy vki jobb v. bal lábas).És szerintem ez is egy velünk született tulajdonság.(Van egy ismerősöm akik már 5 generációó óta mind ballábasok:)

Természetesen lehet fejleszteni a gyengébbet de a másikat sosem fogja utolérni figyeld meg:)

Énis egy időbe azzal hülyetettem meg mindenkit hogy össze vissza lövöldöztem ballal.Volt hogy U15-ben 30-ról küldtem rá ballal és avval lett 2-1 nekünk(Az hatalmas volt néha még mostis elmosolyodok még az ellenfél edzője is odajött gratulálni:D.Végülis 3-1-re nyertünk:)

Ja bocsi elkezdtem isteníteni magam:)

Nézd meg Lionel Messi pár gólját na ha vki ő akkor jól ttudja használni mind két lábát.

2010. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze értem, hogy sohasem tudom úgy használni mindkettőt, csak enmrég kezdtem el ezzel szórakozni, hogy jobbal lövöldözgetek mert régen nagyon ergya volt mostmeg majdnem akkorát rúgok vele mint ballal. Csak ugye kapuralövénél nagyon nehéz jobb oldalra helyezni, mert ugye alapból is balra húz a jobb láb.
2010. júl. 1. 17:36
 9/10 anonim válasza:
én például jobb lábas vagyok, ha fociról van szó (nem gyakran focizok, de ha a bal lábamat megemelem, olyat lendítek hogy akár hasra is esek:D ) de viszont gördeszkában pedig reguláros (bal lábas) vagyok, ott a másik lábam a béna. Örök rejtély :)
2010. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A pontos választ nem tudom, csak sejtéseim vannak mivel én is bal kezes és jobb lábas vagyok. Azt gondolom, hogy a kéz használat leginkább agyi dolog, sőt valszeg a láb is. Lehet, hogy bal lábas lennék de mivel rossz a bal szemem ezért alakulhatott úgy, hogy inkább jobb lábas lettem. Nálad nincs ilyen?
2010. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!