Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Protein, kreatin nőknek. Szabad?

Protein, kreatin nőknek. Szabad?

Figyelt kérdés

Nokent erdemes ezeket kiegeszitesnek hasznalni?

Onsulyos edzeseket, intervallumedzeseket csinalok. Regebben is ezt csinaltam, mukodott, szerettem, de bo egy eve abba kellett hagynom. Akkor nem szedtem semmit pluszban, a szukseges feherjet nagyreszt sikerult etkezessel bevinni, most ez nem megy.

Myprotein impact whey es kreatin monohidratom van.

Heti 5x edzek, napi kb 50-60 g feherjet kajaval beviszek, a tobbit kezdtem potolni feherjevel (60g-ot osszesen delelott es edzes utan).

58 kg vagyok 178 cm-hez, korabban jo formaban, izmosabban 65 kg korul voltam, azt a szintet szeretnem ismet elerni.

Kreatinbol 15 g-t kezdtem szedni naponta par napig, most terek at napi 5g-ra.

Jo ez igy?

Valami egyeb tanacs, ami meg hasznos lehet?

A kajara odafigyelek, foleg a protein/ch/zsir aranyra, a kaloriakra gondolom nekem annyira nem kell, fogyas nem cel, de 1800 kcal korul eszem naponta.

Folyadek 3-4 liter, mint mindig.


Bizonytalan vagyok, mert a mozgas/etkezes temaval kepben voltam/vagyok, de a taplalekkiegeszitokhoz nem ertek. A ferjem sem, de ijedezik, hogy ezeket ne szedjem, mert orias leszek. (Amit nem hinnek, azert nem olyan jellegu az edzesem.)


2013. máj. 30. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár olyan jellegű is lehet az edzésed, nőként naturálban nem tudsz "óriás" lenni az ahhoz szükséges tesztoszteron szint hiánya miatt. A női testépítők, erőemelők amiket képeken látsz, szteroidot, hormonkészítményeket szednek, azért olyan izmosak.
2013. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze ! :)

Ha tájékoztatás kell bővebben,írj.

2013. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:

Természetesen.

Sőt bármely átlag embernek, aki mondjuk immunálisan szeretné enni-inni.

2013. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Persze. A kreatin bizonyítottan használ (növeli a teljesítményt) a fehérje turmix hatása nem igazán bizonyított. Ha rendesen edzel, a férjed nem számít, egyszerűen lenyomod :-)
2013. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha akarnál se tudnál óriás lenni.
2013. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!