Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin monohidrátot kúra...

Kreatin monohidrátot kúra szerűen, vagy folyamatosan érdemes alkalmazni?

Figyelt kérdés
Mi az előnye egyiknek, másiknak? (én nem igazán szeretnék kúrákat csinálni, mert úgy hallottam, hogy kúra után ami feljött kreatinnal, az le is megy)
2013. máj. 30. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kúraszerűen, folyamatosan nincs semmi értelme. Az pedig, hogy ami a keratinnal felmegy, kúra után lemegy hülyeség. Maximum egy kis vizet veszítenek az izmok, de ez nem komoly.
2013. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
A kreatin nem hormon. Növeli kicsit a teljesítményt, ennyi.
2013. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kreatin is ugyan úgy tápanyag, a szedése kúraszerűen javasolt, ami 5-7 napos betöltési időszakból és 2.5-3 hónapos szinten tartó időszakból áll. A kreatinnak fontos tudni hogy vízvisszatartó hatása van és erő-teljesítmény fokozó hatása. Magyarázat szerintem nincs hogy miért a kúra... nálam csak annyi hogy sokkal jobban bevált... ui: a kúra után 2hónap pihi a kreatinnal.
2013. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Ha abbahagyod, a víz megy csak le (kb 0,5 testtömeg%, tehát nem sok). Ha edzel, nem érdemes abbahagyni. Ha nem edzel, nem érdemes szedni.
2013. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!