Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítsen!? = ( L/18

Valaki segítsen!? = ( L/18

Figyelt kérdés

160cm vagyok és fogytam 30kilót most 55körül vagyok.. de a karomon "lóg" a bőr bár gondolom azért még zsír is van rajta.. nem tudom.. a combom és a hasam is olyan "lógós" de az annyira nem vészes

szóval azt szeretném kérdezni hogy, hogy tudnám "eltüntetni"? vagy legalább hogy ne ennyire lógjon.. a futás jó a combomra? és még van itthon 4 és egy 3kilós "kézisúlyzó" (bár gondolom az semmi :D) vagy mit kéne csinálnom? konditerembe nem jártam és nem is nagyon szeretnék mert hülyén érezném magam.. az úszás gondolom a karomra jó lenne de strandra se merek menni :/

mit- és hogy csináljak?



2013. máj. 31. 12:15
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy ha esetleg elmegyek házi orvoshoz.. az tudna segíteni? vagy mit csináljak?
2013. máj. 31. 12:16
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt fogytad le ezt a 30 kilót?

Mennyire lóg? Jeges vízzel, hideg zuhannyal próbálkoztál már?

2013. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

6hónap alatt mert kb újévkor kezdtem..

nem semmivel se próbálkoztam még igazából :/

2013. máj. 31. 12:24
 4/10 anonim válasza:
fél év alatt 30 kiló?! Kövezzetek meg, de szerintem ez nagyon sok ilyen rövid idő alatt... Mégis hogy sikerült így lefogynod? (Főleg, ahogy nézem, mindenféle sport nélkül...)
2013. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak kevesebbet ettem..
2013. máj. 31. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl gyorsütemű volt a fogyás, a bőröd csak minimálisan tud összehúzódni. Sajnos ha nagyon lóg, maximum a plasztikai sebész segíthet, magától soha nem lesz újra feszes.
2013. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de gondolom valahogy lehetne "csökkenteni.." vagy nem?:/
2013. máj. 31. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:

egy lánynak talán elég a 4kilós 10-20 ismétlést ha csinál belőle egy sorozatban az jó, többet nem tudna


amúgy meg vegyél bőr feszítő krémet, nem tom hol lehet venni, de vegyél

2013. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!A lógó bőrön sajnos csak az idő vagy a sebész segíthet.(Tapasztalat 39kgot fogytam 3 éve)
2013. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is, gratuláció.


Most mindentől függetlenül, komoly eredmény.


De ezért ajánljuk az egészséges táplálkozást.. Ha keveset eszik az ember és fogy.. fél éven át komoly hiányokat szenvedhet, és károkat. Hányszor leírtuk a fogyás utáni laza testet.. az esetleges egészségügyi kockázatokat.


Egyél egészségesen, sok zöldséget (vitaminok, ásványi anyagok) és húst. Ha van rajtad zsír az csökkenni fog (cukor, liszt, tejevés hiányában) a bőröd idővel feszesedik, fiatal vagy még.


De nagyon ésszel kellene enni, nem teheti meg egy nő azt hogy kevesebbet kell enni. Kevés kajával nem lehet elég tápanyagot bevinni..! :(


Jó minőségű élelmiszer kell, és abból sem kimondottan kevés.

Orvos nem tud mit kezdeni ezzel, ha a bőr lóg az feszesedik idővel, ha kötőszövet (zsír) akkor a táplálkozás segít. A mozgás az izmokat erősíti, az izmok formát adnak, ezért fontos edzeni.

2013. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!