Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nagyon el vagyok fáradva...

Ha nagyon el vagyok fáradva (de inkább fejben), de mégis futnom kell (verseny), akkor mivel tudnám kicsit felpörgetni magam?

Figyelt kérdés
Ha megiszok egy energiaitalt az használhat? Tesileg annyira nam vagyok fáradt, de agyilag nagyon. Olyankor pedig nem nagyon szokott menni semmi, ami sport

2013. jún. 3. 10:58
 1/8 Csonti95 xD ***** válasza:
0%
ha nincs akaraterőd eredménytelen maradsz örökre
2013. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csonti95 xD ***** válasza:
0%

az energiaital nem használ


inkább egy feles, de neked szerintem az sem

2013. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ha agyilag totál kész vagyok és majd összezuhanok pedig nem mozogtam semmit akkor egy sör felpörgethet :D csak sajna vezélyes mert ha meg picit is fáradt vagyok akkor meg álmos leszel tőle.
2013. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Koffein.
2013. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Normál esetben lefutom azt a távot, amit futnom kell majd, de ha fejben nem vagyok ott, akkor a felét se tudom sokszor végigszenvedni. De akkor lehet, hogy kávé-sör kombó lesz a vége :)
2013. jún. 3. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Sört felejtsd el. Szerintem inkább bepunnyadsz tőle + a vízhajtó hatás (főleg kávéval együtt) nem biztos, hogy jó dolog egy futóversenynél.
2013. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyomj mental focus-t, keress rá. Van benne:Acetil L-karnitin, tirozin, koffein.
2013. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kávés sör nem a legfinomabb, bár lehet csak mert nem szeretem a sört :D
2013. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!