Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy lemenjen...

Mit csináljak, hogy lemenjen a hasam? CSAK tornával lemegy? Fogyokura nelkül?

Figyelt kérdés

Máshonnan nem akarok fogyni,de egymás után 2gyereket szültem,ami sajnos nagyon meglátszik a hasamon. . .

Milyen feladatokat csináljak h lemenjen,irnàtok nekem gyakorlatokat,h szerintetek mi a legjobb erre?


2013. jún. 4. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
youtube-on van egy 30 perces Rubint Rékával, csak hasizom. azt csináltam minden nap, már nagyon látszik, a derekam is vékonyabb
2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak tornától nem fog lemenni a hasad. De nem is "fogyókúra kell" hanem szálkásító étrend.
2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és bocsánat, a Rubint Rékás barátunkra "jó választ" nyomtam -.-"
2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

1. vagyok, "Rubint Rékás barát" :)

Valamennyire próbáltam tartani a norbis diétát is, vagyis, figyeltem, mit mikor eszem, de nem voltam nagyon szigorú. Tornát viszont minden nap csináltam, 40 perc valamelyik hosszú edzésből, lustább napokon 30 perc hasizom. Most vettem észre, hogy sokkal kisebb lett a hasam, szinte teljesen lapos, és már látszik, hogy izmos is. Most elkezdtem komolyabban, naponta 60 perc Réka.

2013. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!