Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az én helyzete...

Mit lehet tenni az én helyzetemben? 13/L

Figyelt kérdés

Vékonyak a lábaim, kezeim, tényleg elégedett vagyok a testemmel..de mostanában nem törődtem azzal hogy mit eszek és mikor, és a minap arra lettem figyelmes, hogy amikor felveszem a szűk csőnacit, akkor amikor össze gombolom kicsit lelóg a hasam, vagy nem tudom...eddig is bő fazonú pólókat hordtam, szóval mások azt hiszik lapos hasam van (ez azért vicces...) és ha görbén ülök le akkor is hurkásodik,a mi elég furcsán néz ki ilyen lábakkal :)

Nem szeretnék lábra eddzeni, én a hasamból akarok leadni... az gondolom csak víz vagy zsír. Nem akarom nagy dobra verni, csak ilyenekre gondoltam, hogy este lefekvés előtt felülések, nincs nasi stb. Mennyit egyek naponta? Milyen gyakran? Mennyi vizet kell innom? kb. Mennyi idő mire le tudom adni a felesleget a hasamból?


2013. jún. 8. 16:27
 1/3 Linkoln ***** válasza:

Szia!

Ígyál sokat, és nincs mese. Diéta, kevesebbet egyél mint kellene, és az minőségi legyen. Ezt nagyon nehéz megmondani hogy mennyit fogyaszthatsz el energiában, ezért érdemes, kicsit tesztelgetni.

Rendszeresen egyél úgy napi 5x, hogy mindig mire megemészted a kis kaját, mennyen a következő. Így kap egy okot a szervezet hogy ne raktározzon mert mindig megvan a kaja. Jó az anyagcserének. Tökéletesebb emésztés, vérszűrés, sejfeltöltés stb miatt sok víz kell. Amúgy meg mindent meg kell tnened ami kitellik hogypozitív hatást érj el.

Úgy képzeld hogy a szervezet kezeli a dolgokat, fura kajákat össze vissza eszel, össze vissza mértékben. A szervezet hozzááll. Ha sokat eszel, kiüríti magadból. Ha picit kevesebbet eszel még nem feltétlen fogysz hisz annyiból is kihozhatja az egyenleget a szervezet. Sőt elég esélyes hogy nem fog leesni a testednek hg mi van és azthiszi csak válság, ezért kicsit megsínyli, és amint teheti visszapakolja, jó az neki...

Ezért minél előbb kell elejét venni a dolognak és NAGYON komolyan kell venni. Ha egyszer meghízol, már SOHA nem veheted lazán. Egy elhízott ember csak életmód változtatással dacolhat a szervezettel,a genetikájával.

Tehát, javaslok kis edzést, aerob mozgást heti 3-4 szer (Ez egy jó érv a testnek hogy nincs szükség a zsírra) Rendszeres gyakori kis étkezések, minőségi kaják, sok víz, elég pihenés. Ne vidd túlzásba.


FONTOS!!!!!!!!!!!

Valószínű hogy nincsen rajtad különösebb izomzat, ezért ha fogysz, sok minden megsínyli a zsíron kívül. Végeredményként, gyenge, vézna, tikvégtagos, beteges, randa alkat is születhet. Fiatal vagy, MINDENKÉPP EDZ. Egy lány vagy, növésben vagy, nem tudod megvastagítani a lábad edzéssel! Ez genetika. Még ha akarnád sem lenne vastag izmos lábad. Mellesleg az edzett tónusos végtagok a formásak. Zsír mindig lesz rajta, és iszonyat nehezen szednél fel súlyt. Komoyl súlyzós edzéssel, étrendel, ha durván odafigyelsz a testépítésre, akkor kicsit meglátszódhat rajtad hogy izmos vagy, évek után. Egyébként annyi hogy szép tartású, formás lány, (nem tudják hogy a tónusos izmoktól, és a zsírtól mai elfedi), de ehhez i edzés kell. Edzésm indenképp mennyen, plussz kis aerob mozgás nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon NAGYON hasznos.

2013. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linkoln ***** válasza:

Megpróbáltam röviden, de nem lett túl rövid. Kényes téma, könnyű elszúrni, sok a tévhit a lányokban.. Várok megerősítést másik válaszolóktól, hogy hitelesebbnek tűnjek.

Ha nem így vélted eddig, könnyen elengeded a füled mellett, pedig, hidd el hogy ha csak lediétázod éheztetéssel, szépen lassan megalapozod a formád sorsát, nem olyan irányba amilyenbe akarnád. Sok meló van vele, de lehetsz formás, csinos!

2013. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linkoln ***** válasza:
Jah, és nősz, ilyenkor véletlen se éheztesd magad. Csak előzd meg a bajt, alapozd meg az edzést, a mozgást, az étkezést! Ha ilyen korán hozzáállsz megalapozod a jövendőbeli alakodd, jó irányba!
2013. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!