Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van aki a kényelmesebb mozgás...

Van aki a kényelmesebb mozgás érdekében tornadresszt hord tesiórán, annak ellenére hogy nem kötelező?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mindig dresszben tesizek, de mivel a fiúk eléggé megnéznek engem mindig, meg egyesek fogdosnak, így húzok magamra egy pólót azért meg nadrágot. De amikor jó idő van és kint tesizünk akkor csak gatyát veszek fel. Persze volt amikor áprilisban a terembe tesiztünk a fiúkkal együtt mert a mi óránk is akkor lett megtartva, egyébként külön tornázunk, akkor volt hogy elfelejtettem bevinni a pólómat meg a nadrágomat, de mivel lógni nem akartam az óráról mert a kedvenc anyagrészem volt így egyszáll dresszben tesiztem 40 percig. Hát a fiúk nyomultak rám ezerrel, de a tanárom rendes volt és adott egy rám való nadrágot a talált tárgyakból, amit persze előtte ki is mostak és azt annak szánták aki esetleg rászorulna.

De ha itthon vagyok akkor dresszbe szoktam elmenni kocogni meg itthon is abba tornázok. Ha jó idő van akkor van hogy dresszbe megyek ki futni a falu határba a mezőre, ott a kutya sem lát. És csak 1 utcán kell keresztül menjek, az meg kibírható. 17/L

2013. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen nem, de fordult már elő. RSG-zem, oda kell, és van hogy elfelejtem a tornaórát, és nem viszek cuccot, vagy csak lusta vagyok két cuccot cipelni (kényelmes vagyok mi?)
2013. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!