Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 éve thai-boxolok, de nyílt...

3 éve thai-boxolok, de nyílt a közelünkben egy új terem. Csak én reagálom túl ezt a 2 egyesület közti "harc"ot?

Figyelt kérdés
Tehát 3 éve thai-boxolok és nyílt a közelünkben egy új terem.Ebben az új egyesületben tanítanak mindent.. mma-t és mindent mást is, egy csomó ellenségem pedig oda ment "tanulni", de én pedig nem szeretnék oda menni, én itt akarok maradni, de innen is elment egy pár ember az új egyesületbe... vélemény ? eddig nem volt ilyen nagy hírű ez a sport és engem zavar, hogy minden második ember akibe ütközök, az ott eddz...

2013. jún. 13. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én birkózok, így kívülállóként nyilatkozom az alábbi ügyben:

A mi városunkban is nyílt 2 MMA klub.Amelyik másodikra nyílt, a nyitást követően divathellyé változott, persze a két vezető edzőnek is volt személyes ellentéte. Miután kezd lecsengeni az MMA divatja, így a krém marad mindkét helyen és semmi gond nincs személyesen egymással van, hogy többen innen-onnan együtt megyünk bulizni nem főtéma, ki hol edz.

2013. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
értem, de nem hiszem, hogy az ellenségeimmel majd elmegyek bulizni...:D
2013. jún. 13. 15:13
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Eleve ostobaság az a felfogás, hogy "ellenség".

Háború van netán? Ki akarjátok oltani egymás életét?

Ha ellene "kell" bunyóznod, az maximum csak ellenfél, de semmiképpen sem ellenség. Ne úgy gondolj rá, mint egy olyan emberre, aki le akar téged mészárolni, karóbahúztni a gyerekidet, megerőszakolni az asszonyodat. Mert ez nevetséges.

Inkább gondolj rá úgy, mint egy edzőtárs. Hiszen ha egymással küzdötök, akkor akarva-akaratlanul is, de húzzátok egymást, rengeteget tanultok egymástól, konkrétan segítitek a másik fejlődését.

Igen, túlreagálod ezt a két egyesület közti harcot. Normális, intelligens emberek segítenek a másiknak, közös szemináriumokat szerveznek stb. Ne felejtsd el, hogy mindannyian ugyanazon cél felé tartotok, csak más úton.


"Vallás sok van, hit csak egy."

2013. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de az utamba áll, hogy elérjem a célomat :D ezzel az ellenségem :D
2013. jún. 13. 16:43
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

szerintem alap,hogy 2-3 évente klubot edzőt válts,új benyomások érjenek,új emberekkel mérd össze magad edzésen,kigyere a komfortzónából,megszokásból.

a tudásért és a bunyóért jársz elsősorban edzésre,nem haverkodni.

uh alapból felesleges érzelmileg túlzottan kötődni edzéstársakhoz,klubhoz.

2013. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Korbács, ezen órákig tudnánk vitatkozni...
2013. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

ha mindig ugyanaz a mestered, örökké tanítvány maradsz. Ha sok mestered van, egyszer te is az leszel.


Poénos ez az ellenségeskedés. miért ellenséged a másik? elveszi a házad, kocsid, nőd, a pénzed? Azért, mert máshol edz, és azt a kupát akarja, amit te, nem teszi ellenséggé, csak a riválisoddá.


M

2013. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

Másrészt meg, ha nem tudsz edzőt váltani anélkül, hogy nehezteljenek rád csapaton belül, rossz helyen edzel.


Ezért vannak a normális csapatoknak testvérklubjaik.

2013. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
aki ugyanarra a célra hajt mint én, nekem az ellenségem :D egyébként pedig, van egy pár aki a nőmre hajt :D
2013. jún. 14. 11:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó ez thaibox esetén működik, amely jelenleg sokkal népszerűbb, mint a birkózás minden nagyobb városban van 3-4 egyesület.De a birkózás esetén sajnos nem működik, ha lenne több csapat egy városon belül, azt mondom oké, de pont ezért járunk el grapplingre, MMA-ra indőnként.
2013. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!