Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformát ajánlanátok?

Milyen mozgásformát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sikerült lefogynom 4,5 kilót, és már majdnem kibékültem önmagammal, mert nincs hordó pocakom, de az egyébként kerek popsim kissé ellaposodott. Mit ajánlanátok rá? A konditerem kilőve, mert oda mégegyszer nem vagyok hajlandó betenni a lábam, szóval valami olyat mondjatok, amit otthon is könnyen lehet végezni. Körülbelül egy hete csinálok lábemelést súlyzóval, illetve guggolásokat, kitöréseket. Mit kéne még tennem, ahhoz hogy elérjem a "tuti" formám? A válaszokat előre is köszönöm!
2013. jún. 13. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Fenékre guggolást, hátrarúgást. Ha otthon akarsz edzeni, nem árt némi súlyt venni, hogy megfelelő terhelést biztosíthass, de mindenekelőtt szerintem nem árt átértékelni, hogy megéri-e egyetlen konditeremre való megsértődés miatt az összesre, és magára a konditermi edzésre, életfelfogásra is kivetíteni a negatív kavargó érzéseket.
2013. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!