Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak a hátam görbülésének visszafordítására?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez valami velem született dolog. Nagyon kiállnak a lapockáim és ez által a hátam kezd görbe lenni. Azt hallottam, hogy kiküszöbölhető. Tudom, hogy sokan az úszást ajánlják, de nem biztos, hogy van pénzem uszodabérletre.. :/ leginkább itthon végezhető gyakorlatokra lennék kíváncsi!


180cm 16/F



2013. jún. 15. 10:08
 1/10 anonim válasza:
100%

Úszás is jó, de a legjobb a jóga.

Olvass jógakönyveket, és abból állíts össze magadnak gyakorlatokat, vagy kérd jógaoktató segítségét, hogy állítson össze neked gyakorlatsort, de legtöbb ászaná megfelelő.

2013. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Valoszinu csak olyan fiatalos tartasi problema, ami miatt a hatizmaid gyengek. Marha egyszeru, huzd ki magad! Talan peckesnek gondolod, esetleg hamar el is faradsz ... minden esetre figyelj oda a tartasodra, jarj egyenesen es idovel elhagyod majd a puposkodast. (szeles fogasu huzodzkodas nyak moge, helyes tartassal)
2013. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Híd minden menyiségben.
2013. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 15. 11:35
 5/10 poiu ***** válasza:
A jóga jó, emellett hasznos lehet az erőedzés. Ne csak a hátadra. Kipróbálhatod a fegyencedzést, ahhoz nem kell sok felszerelés. Ezt a lapockadolgot nem értem. Orvos látott? Van diagnózis?
2013. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Látott orvos, de ennyit mondott: velem született rendellenesség és hogy visszafordítható. Azt nem mondta, hogy mivel fordítható vissza. A lapocka dolog meg annyi, hogy ha felemelem a kezem, akkor nagyon kiáll (meg akkor is, ha nem emelem fel..) alá lehet nyúlni a csontnak..
2013. jún. 15. 15:09
 7/10 anonim válasza:
100%
Továbbra is csak a jógát látom a megoldásnak, illetve a gyógytornát, ami tulajdonképpen hasonló a jógához, de a jóga sokkal hatékonyabb, és a gyógytornánál jóval több jótékony hatással bír.
2013. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 poiu ***** válasza:

Ez nem diagnózis. Keresd elő a papírt és írd be ide az érthetlen latin szavakat, megfejtem.

Jár neked valamennyi gyógytorna, hogy megtanuld, mi a hatékony a problémádra. Örvendezhetünk az olyan orvosoknak, akik elmondják, hogy visszafordítható, de nem mondják, hogy hogyan.

2013. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyáltalán semerre nem találom a papírt :/ Elmenjek megint orvoshoz? Megnézessem?
2013. jún. 16. 20:59
 10/10 poiu ***** válasza:
Menj el hozzá, ha írt, benne van a számítógépében. Irass fel gyógytornászt - ha lehet TB-re a Te esetedben - és csinálj végig egy sorozat gyakorlatot, hogy megértsd, megtanuld. Nem csak azt szabad/kell csinálni, de az a kiindulópont.
2013. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!